New World Serenity Nasıl Elde Edilir? Greatsword Artifact

02 Aralık 2023 0 Yorum 1 dakika, 22 saniye

Yeni DLC paketiyle oyuna taşınan Artifact sistemi oyuncuları daha da güçlü yapacak silah ve build arayışlarına itmeye başladı. Greatsword, New World için her zaman güçlü bir silah olmayı başarmıştı zaten. Yapımcılar, Serenity ile neredeyse bunu taçlandırmışlar. Greatswordun olayı heavy atack vurmakta olduğu için Trenchant Strikes ve Trenchant Crits perkleri bunu daha iyi nasıl yapabiliriz kısmını açıklıyor.

PVE zindan bossuna 14K vurmayı bunun sayesinde başarmış bir oyuncu tanıyorum. Ayrıca Artifact'in özelliği olan Balanced Blade özelliği saldırmak için beklenen her saniye %2 Empower ekliyor. Maksimum 10 stack oluyor. Yine aynı şekilde defans pozisyonu aldığınızda %2 Fortify ekliyor ve bu da maksimum 10 kez stacklenebiliyor. Yani %20 Fortify yada Empower buffı alıp rakibi yada mobu ortadan ikiye bölebilirsiniz.

Serenity oyundaki herhangi named, boss ya da mobdan düşmüyor. Bunun için PVP track kasmanız gerekiyor. PVP Track 20+ olduğunda Checkpoint 3 kısmında Serenity görebilirsiniz. Bu eşyayı almak için 50000 Azoth Salt'a ihtiyacınız olacak. Bunu dert etmeyin, eğer PVP kısmına yeni başladıysanız zaten 20+ tracklere geldiğinizde yeteri miktarda Azoth Salt'a sahip olacaksınız.

Azoth Salt kasmak ve PVP puanı kasmak için daha detaylı bir rehber hazırlıyoruz. Yakında o rehber sayesinde kolayca nasıl track kasacağınızı aktaracağız. Bazı bölgelerde Faction PVP görevleri çok seri yapılabiliyor. Bütün bunlara değineceğiz.

PVP durumunuzu kontrol etmek için K tuşuna basın ve PVP sekmesine geçin. İyi oyunlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Item kategorisinden Yazılar