7 Days To Die Bant Nasıl Elde Edilir?

06 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika

7 Days To Die için birçok eşya craftlarken bant hayati derecede önemlidir. Bu nedenle onu bulduğunuzda veya onu üretecek malzemeyi bulduğunuzda mutlu olmanız gerekir. Hemen hemen her noktada bant bulabilirsiniz yani özel bir kutu veya loot merkezi bulunmamaktadır. Fakat ilerleyen dönemlerde bant aramak yerine onu üretmek daha kolay olacaktır.

Bant üretmek için gerekli malzemeler

  • Yapıştırıcı
  • Kumaş Parçası

Yapıştırıcı hayvan avlarken elde ettiğiniz kemikler ve su ile veya Süper Mısır Başağı ve su ile üretilebilir. Üretim için Kimya istasyonuna ihtiyacınız vardır. Bknz: Çalışma İstasyonu Becerisi Nasıl Geliştirilir?

Kumaş parçası ise etraftan veya tarla bloğuna ekip yetiştirebileceğiniz pamuklardan elde edilebilir. Ya da yağmalarken elde ettiğiniz kumaş elbiseleri huryada çıkardığınızda kumaş parçası elde edersiniz.

Bu içerik 7 Days to Die Alpha 21(b324) sürümünde hazırlanmıştır. Geçmiş veya gelecek sürümlerde farklılıklar görülebilir.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Item kategorisinden Yazılar