İmparatorluk Teslimatı Aşçılık En Karlı Teslimat Nasıl Yapılır?

15 Nisan 2022 0 Yorum 2 dakika, 21 saniye

BDO ile imparatorluk üretim teslimatı, günlük sahip olduğunuz katkı puanının yarısı kadar aşçılık beceri levelinize göre bazı yemekleri paketleyip teslim edebileceğiniz ve bunun karşılığında para kasabileceğiniz oyun içi bir etkinliktir. Fakat bazı aşçılık imparatorluk paketleri kardan çok zarar ettirebilir. O nedenle en karlı olarak nasıl teslimat yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Aşçılık Seviyesi Minimum Kaç Olmalı?

Aşçılık seviyeniz teslim ettiğiniz kutu kalitesi için önemlidir. İmparatorluk teslimatına başlamak için minimum profesyonel aşçılık becerisine sahip olmanız önemlidir. Çünkü teslimatta en ucuz maliyetli teslimat kutusu Profesyonel aşçılık teslimat kutusudur. Aşçılık seviyeniz eğer profesyonel 1'den aşağı ise basit yemekler üreterek seviyenizi ilk olarak profesyonele çıkarmalısınız.

Profesyonel seviyesine ulaştıktan sonra günlük katkı puanınızın yarısı kadar teslimat yapabilirsiniz. Bunun için bir yemek kullanıyoruz. Bu yemek salamura sebzedir. Hem fiyatı ucuz, hemde üretimi kolaydır. İster merkez pazardan, isterseniz kendiniz evinizdeki pişirme tezgahı kullanarak üretim yapabilirsiniz. Aşçılık Guru seviyesine kadar sadece bu kutuyu teslim edebilirsiniz. 400 Katkı puanına sahipseniz günlük 60-70M arası bir gelir elde edeceksiniz sadece bu kutuları İmparatorluk paketlemesi yaparak teslim edip dakikalar içerisinde bu geliri kazanacaksınız.

Fakat Aşçılık ile üretim teslimatından maksimum gelir elde etmek istiyorsanız aşçılık seviyenizi minimum Guru 1 seviyesine çıkartmanız gerekir. Çünkü Guru teslimat kutusu teslim ederek bu geliri günlük 200M civarına çıkarabilirsiniz. Guru 1 seviyesinde teslim edeceğiniz en ucuz yemek Balenos yemeğidir. Balenos yemeği diğer yemeklere göre daha kolay üretilebilir veya merkez pazardan satın alarakta diğer yemeklere göre daha fazla kar bırakır.

Aşçılık Becerisi Etkili mi?

Teslimat yaparken aşçılık becerisi ve beceri puanı etkilidir. Üretim teslimatı yaparken ürettiğiniz kutunun sabit bir fiyatı vardır. Örneğin Aşçılık Guru Kutusu 800.000 gümüş para karşılığında teslim edilir. Ama aşçılık beceri puanınız ne kadar yüksekse bu fiyatın üzerine ek kar elde etme imkanınız o kadar artacaktır.

Resimde gördüğünüz üzere 1000 beceri puanına sahip bir hesapta Guru yemek kutusu teslimatında, 800.000 + (800.000 X 67/100) şeklinde her kutunun fiyatı belirlenir. Yaşam seviyeleri yükseldikçe beceri puanı elde edersiniz. Her seviyede 5 puan elde edeceksiniz. Ayrıca Manos, Geranoa veya Loggia takı veya Aşçılık elbiseleri kullanarak bu beceri puanını daha da yükseltebilir, çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

İmparatorluk Üretim Teslimatı Nasıl Yapılır?

İmparatorluk Üretim teslimatı büyük şehirlerde bulunan Üretim Teslimatı NPC'sine yapılır. Tüm detaylar için tıklayınız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar