Yeni Spintires Oyunu Geliyor, Expeditions: A MudRunner Game

20 Aralık 2023 0 Yorum 1 dakika, 36 saniye

Sevilen simülasyon oyunu Spintires'in yeni sürümü duyuruldu. Snowrunner ile istenilen başarıya ulaşan serinin bir sonraki oyunu Expeditions: A Mudrunner Game. 1100 TL ön sipariş fiyatı bulunan oyun 5 Mart 2024 tarihinde piyasaya çıkmış olacak. Ön sipariş veren oyuncular Don 71 ve Don 71 SUV modeli için özel bir skin elde edecek. Oyun hakkında bilgi verecek olursak,

Bilimsel keşif gezilerine çıkıp doğanın zorluklarına adapte ol ve keşfedilmemiş toprakların gizemlerini ortaya çıkar. Saklı hazineler ve unutulmuş harabelerle dolu yakıcı çöller, balta girmemiş ormanlar ve dik dağlar gibi çeşitli ortamlarda uçsuz bucaksız doğayı keşfet.
Zorlu yollarda tüm arazi şartlarına uygun çeşitli araçları kullanarak araştırma görevlerine öncülük et, gelişmiş teknolojiler ve yüksek teknolojili araçları kullanarak engelleri aş. Üssünü inşa et ve yönet, vahşi doğaya yenik düşmemek için araçlarını drone'lar ve tarayıcılar gibi olmazsa olmaz aletlerle donat. Arazi becerilerini geliştirmek için alanlarında çok başarılı uzmanlardan oluşan bir ekip kur ve keşif için yeni fırsatlar yarat.
● MudRunner ve SnowRunner oyunlarını geliştiren ekibin sunduğu en gelişmiş fizik tabanlı arazi macerasına yepyeni bir soluk getiren bu deneyimi keşfet.
● Keşif drone'uyla arazinin üzerinden uçarak seyahat güzergahını dikkatli bir şekilde planla, metal dedektörü ve kamera drone'uyla değerli ekipmanlar içeren zulaların konumlarını tespit et.
● Aracındaki çapa atarak dik yokuşları aşmanı, yankı cihazını etkinleştirerek su derinliğini tespit etmeni sağlayan çeşitli yüksek teknolojili aletlerden faydalanarak zorlu arazilerde ilerle.
● Araştırma yapıları inşa ederek ve keşif gezilerinde yeni beceriler ve olanakların önünü açmana yardımcı olacak uzmanları işe alarak kampını yönet.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar