Indiana Jones Yeni Oyunu Duyuruldu

16 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 2 saniye

Lucasfilm Games ve Bethesda Games tarafından yeni yapılan Indiana Jones için bir trailer yayınlandı. Gizli ipuçlarını barındıran trailer oyunun 1937 yılında geçtiğini gösteriyor. Çünkü trailer içerisinde bir karede yer alan 21 Ekim 1937 tarihi için Roma'ya uçuş için bilet gözüküyor.

Yeni oyun, Raiders of the lost ark ve The Last Crusade arasında geçeceği yukarıdaki teoriyle ortaya atılmıştır. Videoda masada bulunan kitaplarda antik kalıntılarla alakalı olduğu için oyunun içeriğininde yine bu tarz gizemli eserleri ve mistik güçleri konu alacağı konusunda.

1937 yılı İtalya'nın faşist lideri Benito Mussolini'nin Hitler ile olan dostluğunun başlangıcı. Oyun 2. dünya savaşında çok yün yüzüne çıkmayan fakat Hitler'in birçok dini nesne ve objenin mistik olarak güç verdiği inancıyla Orta Doğu, Mısır gibi yerlerde bu tarz aramalar yapışını konu alacak gibi duruyor.

https://twitter.com/bethesda/status/1349023307228704770 Oyunun traileri - Bethesda Twitter hesabı

Indiana Jones'in yeni oyunun çıkış tarihi henüz netleşmedi. Bu konu hakkında yeni haberler aldığımızda sizlerle paylaşacağız. İyi Oyunlar.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar