Epic Games ile Bu hafta Ücretsiz: Dakar Desert Rally

390 TL değerindeki off-road yol dışı ralli oyunu bu hafta ücretsiz olacak. 15-22 Şubat 2024 tarihleri arasında oyunu Epic Games ile kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

14 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika

15 Şubat itibari ile Epic Games kullanıcıları Dakar Desert Rally isimli off-road yarış simülasyon oyununu ücretsiz kütüphanesine ekleyebilir. 390 TL değerindeki bu oyun, 22 Şubat tarihine kadar ücretsizdir. Oyun 4 Ekim 2022 tarihinde piyasaya çıkmış ve Bigmoon Entertainment tarafından geliştirilmiştir. Dünyaca ünlü yol dışı ralli organizasyonu olan ve şu sıralar ismi Lizbon Dakar Ralli olarak değişen Amaury Sport Organisation tarafından düzenenlenen bu off-road etkinliği oyunun temel konusudur.

Oyun Hakkında:

Dakar Çöl Rallisi, macerasıyla sizi kendine çeken, adrenalin dolu bir deneyim sunan benzersiz bir off-road ralli yarışıdır. Amaury Sport Organisation'ın düzenlediği bu eşsiz ralli, gerçek hız ve heyecanıyla sizi büyülerken, dünyanın önde gelen üreticilerinden lisanslı motosikletlerden arabalara, kamyonlardan quad'lara ve SSV'lere kadar geniş bir araç yelpazesini sunar. Oyun, hem off-road simülasyonu tutkunlarına hem de gündelik yarışseverlere özel, benzersiz zorluklarla doludur. Sert çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rakiplerinizle yarışın veya tek oyunculu çevrimdışı modda geniş vahşi alanlarda serüvene atılın.

Faydalı Bağlantılar:
Dakar Desert Rally Epic Games Sayfası
Dakar Desert Rally Sistem Gereksinimleri

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar