The Elder Scrolls Online: Gold Road Ne Zaman Yayınlanacak?

08 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

The Elder Scrolls Online yeni yükseltme paketi Gold Road 3 Haziran 2024 tarihinde yayınlanacak. Yeni hikaye ve bölge barındıran bu paket yepyeni bir trial (Lucent Citadel) içermektedir. 24.99 dolar ön sipariş fiyatı bulunan Gold Road ya da 30.99 dolar olan Deluxe versiyonu satın almanız durumunda, Necrom, High Isle, Blackwood, Greymoor, Elsweyr, Summerset, Morrowind ve ana oyuna erişiminiz, biyomlar, bölgeler ve görev serileri açılır.

Bu yükseltme paketi herhangi bir abonelik gerektirmez ve satın aldıktan sonra istediğiniz zaman oyuna erişebilirsiniz. Unutulmuş bir Daedric Prensi geri döndü ve West Weald'a kaos getirdi. Yeni bir bölgeyi keşfet, tehlikeli bir Daedric tarikatı ve Valenwood ormanları tarafından sarmalanan Skingrad şehrini koru. Yepyeni Scribing sistemiyle becerilerini hiç olmadığı kadar özelleştir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar