Fallout 76 PC ve XBOX için Amazon Prime'da Ücretsiz

15 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika, 18 saniye

Fallout dizisinin yanınlanması şerefine Fallout 76 oyunu hem Xbox hemde PC platformlarında ücretsiz olarak Amazon Prime Gaming üzerinen talep edilebilir. Daha önce Ne İzlesem: Fallout Dizisi başlığı üzerinde paylaştığımız 1. sezonun bütün bölümleri Prime Video üzerinde yayınlanmıştı. Ortaklık burada kalmadı, geçen ay Fallout oyunlarından Fallout Tactics: Brotherhood of Steel ve Fallout 2 oyununu ücretsiz yayınlayan Amazon, şimdide Açık Dünya çok oyunculu oyun olan Fallout 76'yı ücretsiz olarak yayınladı.

Microsoft Store Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?
Microsoft Store Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

Windows kullanıcıları Humble Bundle, Amazon Prime gibi ücretsiz oyun dağıtıcıları tarafından dağıtılan kodları Microsoft...

Microsoft Store üzerinden oyunu microsoft hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyun hakkında biraz bilgi vermek gerekirse, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Fallout serisinin bir parçası olarak yayınlanan bir çevrimiçi çok oyunculu rol yapma oyunudur. Oyun, oyuncuları post-apokaliptik bir Amerika'nın alternatif bir versiyonunda keşfe çıkardığı geniş bir açık dünyaya götürüyor. Fallout evreninin karakteristik öğelerini taşıyan oyun, zorlu görevler, yaratıklarla dolu tehlikeli bölgeler, envanter yönetimi ve yapı inşa etme gibi unsurları içeriyor.

Oyunun çıkışı sırasında bazı teknik sorunlar ve eleştirilere maruz kalmış olmasına rağmen, Bethesda oyunu düzenli olarak güncelleyerek ve iyileştirerek desteklemiştir. Oyun, oyuncuların bir araya gelip birlikte görevleri tamamlamasına, düşmanlarla savaşmasına ve çevrimiçi olarak etkileşimde bulunmasına olanak tanır. Yani, Fallout hayranları için keyifli bir çok oyunculu deneyim sunabilir, ancak bazı oyuncuların serinin önceki tek oyunculu oyunlarına göre farklı olduğunu hissedebileceğini belirtmek önemlidir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar