Steam İlkbahar İndirimleri Başladı

14 Mart 2024 0 Yorum 1 dakika, 15 saniye

Steam İlkbahar indirimleri ile %90'a varan indirimlerle kütüphanenizi çoşturun. Birçok oyunda ciddi indirimler mevcut. Türkiye'de keskin bir dönüşle dolar üzerinden satışa geçen Steam ciddi yara almıştı. Fakat neredeyse rakipsiz olduğu sektörde halen liderliğini koruyor. Birçok yapımcı diğer pazar yapıcılarla çalışmak yerine Steam'in başarısından yararlanmaya devam ediyor.

Yeni çıkan birçok oyun Amazon, Epic, GoG gibi diğer sitelerde bulunmazken, Steam her daim bu oyunların dağıtımını üstleniyor. O nedenle halen Türkiye'de dahil oyuncuların en çok tercih ettiği platform olarak biliniyor. Bu nedenle diğer platformlarda bulamadığınız ve fiyatı Türk Lirası'na çevrildiğinde makul karşılanabilecek oyunları satın almak için 21 Mart saat 20:00'a kadar devam edecek bu indirim furyasını kaçırmayın. Sizler için bazı oyunlar ve fiyatlarını içeriğe dahil edelim.

Ayrıca aşağıdaki fiyatlara bakmadan önce Epic Games Bahar İndirimleri başlıklı içeriğe de göz atabilirsiniz.

Epic Games Bahar İndirimleri Başladı
Epic Games Bahar İndirimleri Başladı

Epic Games Bahar indirimleri ile birçok AAA yapımı oyunu uygun fiyatlı satın alabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız oyunu...

Need for Speed™ Unbound - %90 İndirim - 7$

UNCHARTED™: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu - %50 İndirim - 25 $

Battlefield™ 1 - %85 indirim - 6 $

Need for Speed™ Heat - %90 İndirim - 3.5$

FC24 - %80 İndirim- 14 $

Dragon Age: Origins - Ultimate Edition - %85 İndirim 4.5 $

Two Point Hospital - %85 İndirim - 3.74$

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition - %70 İndirim - 6 $

Red Dead Redemption 2 - %67 İndirim - 19.79 $

Grand Theft Auto V: Premium Edition  - %63 İndirim - 15 $

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar