New World Ekibi Yeni Görev ve Silahların Geleceği Güncellemeyi Duyurdu

25 Aralık 2021 0 Yorum 1 dakika, 24 saniye

Geçenlerde büyük bir skandala imza atan New World geliştirici ekibi, yayınladığı server değiştirme yaması ile oyuncuları maddi manevi zarara uğratacak dupe(item kopyalama) açığı nedeniyle çok fazla eleştiri almıştı. Yayınladıkları 1 buçuk saatlik video ile oyunda herhangi bir hataya sebep vermeyecek yani bir nevi özür mahiyetinde bir güncelleme duyurusu paylaştılar.

"Evet, hatalar büyük bir sorundu. Lansmandan bu yana baş döndürücü bir hızla 19 yama yayınladık. Yeni özellikleri elimizden geldiğince dengelemek istedik. Ancak bazı sınırlamalarımız olduğunu keşfettik. hepsini çok hızlı yapın. Bundan sonra testlere daha fazla odaklanacağız. Bunun daha fazlasını yapacağız ve daha iyisini yapacağız. Güncellemenin gerçekten yayınlanmaya hazır olduğundan emin olacağız. Daha önce yapmadığımızdan değil , ama bazı şeyler öğrendik. (...) Daha az düzeltme yayınlamaya odaklanacağız, ancak bunlar daha önemli olacak. Bundan sonra daha büyük değişiklikler bekliyoruz, bunları daha iyi bir teknik durumda sunmaya başlayacağız," dedi Rich Lawrence.

Gelecek yama tarihlerinin değiştiğini, yeni silah, oyun teknik ve mekanik geliştirmeleri ve görevleri daha fazla test edebilmek için zamana ihtiyaçları olduğunu dile getiren geliştirici ekibinden Rich Lawrence'e oyuncular bir şans tanıyacak mı? Çünkü o büyük hata nedeniyle birçok oyuncu oyunu bıraktı ve geldikleri diğer online oyunlara geri döndü. Lost Ark'ın da çıkacak olması New World'ün tekrar bir Hype dalgası yaratabileceği konusunda oldukça zorlanacağını düşündürüyor. Bakalım neler olacak :)

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar