Garden Life: A Cozy Simulator Ne Zaman Yayınlanacak?

Kendi bahçenizi ekip dikebileceğiniz rahatlatıcı simülasyon oyunu olan Garden Life: A Cozy Simulator 22 Şubat 2024 tarihinde aramıza katılacak.

18 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika, 7 saniye

Simülasyon oyunları rahatlatıcı olmalarıyla bilinir. İşte yakında aramızda olacak ve bilgisayarın başında oturduğumuz sürece hayatın bütün sorun ve sıkıntılarını bize unutturacak harika bir bahçe simülasyon oyunu Garden Life: A Cozy Simulator piyasaya ne zaman sürülecek sorusunun yanıtı. 22 Şubat 2024 tarihinden sonra oyun piyasada olacak. Bus Simulator 21, Rescue HQ, Grand Casino Tycoon gibi oyunların geliştirici Stillalive Studios tarafından Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilmektedir.

Her mevsimin rengi farklıdır derler, bunu Garden Life ile görmeniz mümkün. Mevsimlere göre çiçek yetiştirebilirsiniz. Çiçeklerin bakımı, sulama, gübreleme gibi aktivitelerle zamanın akışını hissederken, elde ettiğiniz çiçekleri tozlu dükkanın raflarını temizleyerek müşterilere sunabilirsiniz. Kış mevsiminin zorlu şartlarında bile sera ile en güzel renklerden demetler elde edebilirsiniz. Sandbox ya da hikaye modunda oynayabilirsiniz.

Oyunun sistem gereksinimlerine değinmek gerekirse 2GB Vramli bir ekran kartı oyunu oynamanız için yeterli olacaktır. Minimum 8 GB ram, Intel Core i7-4790 veya AMD Ryzen 5 1400 işlemcilerinden herhangi birine veya daha iyisine sahip olmalısınız. Önerilen sistem gereksinimleri için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Garden Life: A Cozy Simulator Sistem Gereksinimleri - Steam Bağlantısı

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar