Bus Simulator 21 Amazon Prime Gaming ile Ücretsiz

01 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

Amazon Gaming bu ay Steam'de 35 dolara satılan Bus Simulator 21 Next Stop isimli oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. 1 Mayıs 2024 tarihine kadar aşağıdaki bağlantıya tıklayarak açılan sayfadan oyunu Amazon Games Kütüphesi'ne ekleyebilirsiniz. Amazon Prime üyeleri bu içerikten yararlanmaktadır. Eğer henüz Prime üyesi değilseniz, ilk ay ücretsiz olarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Oyun hakkında Wikipedia'ya girilen bilgiler ise;

Bus Simulator 21, Stillalive Studios tarafından geliştirilen ve Astragon Entertainment tarafından yayınlanan bir otobüs simülatörü oyunudur. Unreal Engine 4 üzerinde geliştirilmiştir. Bus Simulator serisinin altıncı oyunudur ve Bus Simulator 18'in devam oyunudur. Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 7 Eylül 2021'de, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S için ise 16 Mayıs 2023'te yayınlandı.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar