Open TTD - Demiryolu Kavşak İnşa Etme ve Çapraz Demiryolu

14 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika

Transport Tycoon Deluxe (Open TTD) haritada demir yolu ağını geliştirmek için birbirine bağlı raylar oluşturmalısınız. Trenlerin kaza yapmadan ve karşılaşmadan demiryolu hatlarından diğerlerine geçişi sağlayacak bazı kavşak ve hat değiştirme yuvaları oluşturmalısınız. Videoda detaylı bir şekilde ikili ve tekli raylarda oluşturabileceğiniz demiryolu kavşaklarını gösterdik.

Videoyu detaylı izlerseniz bir sorunla karşılaşmadna çapraz trenyolu ağı kurabilirsiniz. Fakat burada en önemli detay sinyalizasyon. Kavşak dönüşlerinde gerekli sinyalizasyonları sağlarsanız tren trafiğini olumsuz etkilemez ve olası bir kafa kafaya çarpışma kazasının önüne geçmiş olursunuz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar