Transport Tycoon Deluxe - Fabrika Taşımacılığı ve Demir Yolu

14 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika

Bu yazımızda demiryolu ile bir fabrikaya hammadde sevkiyatı, fabrika üretim ürünlerini şehirlere aktarmak için çoklu istasyon kullanımını videolu olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Hammadde için 1-2 hat istasyon yeterli iken, ne kadar çok şehire üretilen malzemeyi aktaracaksak o kadar çok hatlı bir dolum istasyonu kurmalıyız. Dahası, dolum istasyonundan çıkıp normal demiryolu ağına dahil olacak trenlerin sayısı fazla olacağı için onların dolumdan sonra beklemesi için bir bekleme hattı çekmemiz işimizi kolaylaştıracaktır.

Yine tek hat çektiğimiz için trenlerin ana hatta dahil olmasını sağlayacak bağlantı ve kavşağı da inşa ettik. Böylece hem göze hoş gözüken hemde kullanışlı bir dağıtım ağı oluşturduk.

Hammadde binalarına yakın kurduğumuz istasyonlar ise çalıştırdığımız tren sayısı kadar platforma sahip. Örneğin bakır madenine  3 platform bir istasyon kurduk ve 3 tren atadık. Trenlerin bekleme/dinlenme gereksinimi için bağlantı hattı üzerine dinlenme cepleri inşa ettik.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar