Cities Skylines Not enough Goods to Sell Sorunu Nasıl Giderilir?

08 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 4 saniye

Cities Skylines düzenli tedarik zinciri isteyen bir oyun. En ufak aksaklıkta sorunlar birbirini tetikler. Bu problemin Türkçe karşılığı satacak ürün yoktur. Yani mağaza bölgesindeki işletmeler müşterilere sunacak yeteri miktarda ürüne ulaşamıyor. Peki problemin üstesinden nasıl gelebiliriz?

Trafik Çilesi

Muhtemeldir ki bu problemi yaşamanızın en büyük nedeni şehirdeki yoğun trafik. Daha doğrusu mal tedarik rotasındaki anlamsız kavşak ve trafik ışıkları endüstri bölgesinde üretilen ya da diğer şehirlerden ithal edilen ürünlerin mağazalar bölgesine gelmesini engelliyor olabilir. Bu bölgelerdeki trafik problemini giderecek yeni yollar, döner kavşaklar(araçların beklemesini engeller), trafik ışıklarını kapatma gibi enstrümanları kullanarak bu çileyi ortadan kaldırabilirsiniz.

Daha fazla üretim

Trafik normal ise muhtemelen yeteri kadar mamul üretecek endüstri bölgesine sahip değilsiniz. Mağazalar bölgesine ulaşımı kolay olacak şekilde fabrika alanları oluşturup şehrin satacak ürün üretimini arttırabilirsiniz.

Daha Fazla İthal mal

Etraftaki şehirlerden daha fazla mal ithal etmek için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Bütün karayolları bağlantılarını sağlayın, yetersiz kalıyorsa deniz, hava ve demiryolu seçenekleriyle bir ithalat ve ihracat ağı kurun.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar