Big Ambitions - Kumarhaneye Nasıl Gidilir?

19 Ocak 2024 0 Yorum 1 dakika

Big Ambitions hikaye modu oynarken Fred amca bir seviyeden sonra şehirde bulunan kumarhaneye gitmemizi istiyor. Hikaye görevlerine devam edebilmek için bu eylemi gerçekleştirmek gerekiyor. eğer burada takıldıysanız hangi şartları sağlamanız gerektiğini ve kumarhaneye nasıl gidebileceğinizi aktaracağım.

Öncelikle gemiye binebilmek için bilet almamız gerekiyor. Bilet fiyatı 5000 oyun parasıdır. Paranız yoksa, öncelikle şehirde bulunan bankalardan kredi kullanabilirsiniz. Gemi sadece cuma günleri limana yanaşıyor. 18:00 ile 24:00 saatleri arasında gemiye bilet alarak binebilirsiniz. Diğer saat ve günlerde bu eylemi kullanamazsınız.

Gemi Bluestone Import ithalat firmasının bulunduğu iskelenin sonuna yaklaşacak. Bilet noktasına yaklaşarak gemiye binmek için bilet alabilirsiniz.

Gemi daha sonra uluslararası sulara doğru hareket edecek.

Ekran yüklendiğinde geminin içerisinde oyun makinelerini kullanabileceksiniz. Düşükten yükseğe doğru birçok slot makinesi, black jack ve rulet masaları bulunmaktadır. Kumarhaneden çıkmak için merdivenlere doğru ilerlemeniz yeterlidir. Görevin sayılması için herhangi bir oyun oynamanıza gerek yoktur.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar