Big Ambitions - Kuyumcu Dükkanı

26 Ocak 2024 1 Yorum 1 dakika, 37 saniye

Big Ambitions dünyasında en iyi geliri sağlayacağınız sektörlerden bir tanesi kuyumcu dükkanıdır. Kuyumcu dükkanında ucuz ve pahalı mücevher satabilirsiniz. Kuyumcu dükkanı kuracaksanız trafik yoğun bir bölge tercih etmelisiniz. Özellikle pahalı takı satışı az trafikli bölgelerde neredeyse hiç olmuyor. Bu nedenle gelir elde edemeyebilirsiniz.

Ucuz ve Pahalı Takı nereden alınır?

Dükkanda satabileceğiniz ucuz ve pahalı takıları Ny Distro Inc toptancısından alabilirsiniz.

Dükkan için Gerekli olan eşyalar:

Ayaklı Mücevher Vitrini : Bu nesne ürünleri sergilemenizi sağlar. Ucuz ve pahalı takıları sergileyebilirsiniz. AJ Pederson & Son mağazasından alabilirsiniz.

Alışveriş Sepeti: Müşteriler ürünleri içine koyarak kasaya gelir. AJ Pederson & Son mağazasından satın alabilirsiniz.

Yazar Kasa: Müşterilerin satışlarını faturalandırmak için kullanacaksınız. Square Appliances mağazasından satın alabilirsiniz.

Güvenlik Dolabı: AJ Pederson mağazasından satın alabilirsiniz. Mağazanın güvenliğini arttırmanız açısından önemli olabilir.

Temizlik Standı: Square Appliances mağazasından alacağınız bu stand sayesinde temizlikçi görevlendirebilir ya da siz mağaza kirlendikçe temizleyebilirsiniz.

Kese Kağıdı: Satış yaptıkça müşterilere verileceği için hemen hemen her işletme de gereklidir. NY Distro Inc ya da Metro Wholesale toptancılarından temin edebilirsiniz.

Büyük bir mağaza kurarak bütün düzenlemelerini yaparak çok fazla gelir elde edebilirsiniz. Yukardaki görseldeki mağaza sadece günde 8 saat mesai yapmaktadır. Mesai süresini uzattığımızda 60 bin dolara kadar çıkmaktadır geliri.

7 Günlük ciroda görüleceği gibi 180 bin dolarlık satış gerçekleştirebiliyoruz. Oyunun en karlı iki işletmesinden biridir. Bu nedenle hikaye modunda ilerlemenizi gerçekleştirdikten sonra mutlaka kuyumcu mağazası açmalısınız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

İpucu kategorisinden Yazılar