Farming Simulator 17 Para Hilesi

09 Ağustos 2023 1 Yorum 1 dakika

Farming Simulator 17'de para hilesi yapabilmek için öncelikle oyuna başlamış olmanız gerekmektedir. Herhangi bir savegame ile oyuna başlayıp, oyunu kaydedip çıkın. Ardından Belgeler > My Games > Farming Simulator2017 > savegame1 klasörünü açın. İçerisinde bulunan careerSavegame.xml dosyasını not defteri yardımı ile açın.

Burada money tagları arasında yer alan miktarı dilediğiniz gibi değiştirin, ardından dosyayı Kaydedip (Kısayol: CTRL + S ) oyuna tekrar başlayın. Kayıtlı oyundaki para miktarınız belirlediğiniz şekilde olacaktır.

20 adet savegame klasörü vardır. Siz hangi sıraya kaydettiyseniz o klasörü açacaksınız. İşlemi yaparken 3. sıraya oyunu kaydettiyseniz savegame3 klasöründe değişiklik yapmalısınız.

Bütün bunlarla uğraşmak yerine Fs17 para hilesi modu indirerek oyun esnasında dilediğiniz kadar para hilesi yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar