7 Days to Die Kitaplar Nasıl Elde Edilir?

06 Ağustos 2023 0 Yorum 2 dakika, 2 saniye

7 Days to Die için artık hayati öneme sahip olan ve neredeyse bütün becerileri etkileyen kitaplara nasıl en kolay yoldan ulaşabileceğinizi derlemek istedik. Becerilerin seviyesini yükseltmek birçok eşyanın kilidini açmak veya hurda, yağmacılık gibi eşya toplamada farklı malzemeler elde edebilmek için kitap okumanız gereklidir.

Gazete Makineleri

En kolay kitaba erişebileceğiniz oyun içi nesnelerdir. Zombilerle yüz göz olmadan terkedilmiş şehirlerde yol kenarlarında bulabileceğiniz bu makineleri yağmalayarak kitap toplayabilirsiniz.

Crack-A-Book Kitap Mağazaları

Terkedilmiş şehirlerde bu mağazalardan en az bir tanesine rast geleceksiniz. Aşırı derecede zombi olmayan bu noktalarda rafları süsleyen kitapları toplayıp becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Kitap İstifleri

Yağmaladığınız birçok evde kitap istiflerine rastlayabilirsiniz. Daha dikkatli olarak heryeri kontrol ettiğinizde en az 1 adet kitap istifini yağma noktalarında bulmanız mümkün.

Kitap Nakliye Sandığı

Kitap nakliye sandıkları hemen hemen birçok yağma noktasında bulunabilir. Fakat en çok yine kitap mağazalarında yer alır. Bu sandıkların öncelikle dışındaki korumayı taş balta veya çekiç yardımıyla kırmanız gerekmektedir. Ardından içinden çıkan karton kutuyu yağmalayarak kitap elde edebilirsiniz.

Tüccarlar

Kitaplara en kolay erişim yöntemidir. Fakat herşeyin bir fiyatı olduğunu unutmayın. Sizde etraftan topladığınız ve ihtiyaç fazlası olan eşyaları satarak kitaplarla takas edebilirsiniz.

Hava Yardımları

Oyuna başlarken seçeceğiniz sürede bir defa havadan yardım sandığı atılır. Bu sandıklardan da kitap elde edebilirsiniz.

Okullar ve Kiliseler

Bolca kitap isteyen terk edilmiş şehirlerdeki okullara veya kiliselere yönelmeli. Burada en önemli detay ise bu alanların bolca zombi barındırdığı. Savaşacak gücünüz varsa bir kütüphane dolusu kitap elde edebilirsiniz.

Dosya Dolapları

Yağma noktalarında gördüğünüzde asla es geçmeyin. Her zaman olmasa bile çoğunlukla kitap elde edebilirsiniz.

Ofis Rafları

Terkedilmiş yağma noktalarında karşınıza çıkarsa yine kitap elde edebileceğiniz bir loot noktasıdır.

Posta Kutuları

Posta kutuları da genelde kitap elde edebileceğiniz loot noktalarıdır. Postane, okul, ev girişlerinde bulunur.

Bu içerik 7 Days to Die Alpha 21(b324) sürümünde hazırlanmıştır. Geçmiş veya gelecek sürümlerde farklılıklar görülebilir.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar