BDO Özel Takas Hakkında Herşey

22 Kasım 2019 0 Yorum 2 dakika, 8 saniye

Black Desert Online Takas (Deniz ve Gemi Taşımacılığı) ile ilgileniyorsanız Altın Kadırga, 1K Okyanus Parası gibi ödüller kazanabilirsiniz. Her 4 saatte yenilenen normal takas listesinden farklı olarak, Oyun random olarak size özel takas isteği gönderebilir. Bunun herhangi bir limiti yok, günde 1 tane de alabilirsiniz 10 tane de.

Şuan için bununla alakalı detaylı bir açıklamada bulunmamakla birlikte, Özel takasta istediği materyalleri temin ederek bu takas sonrası ödülü alabilirsiniz. Bilinen Özel takas hakkındaki tek açıklama belirli bir takas sayısını geçtiğinizde rastgele herhangi bir adada belirmesi ve normal takas süresinde değil, ihtiyacı karşıladığınız sürede kaybolması.

Bdo - Özel Takas Ada Görünümü

Yani 4 saatlik sürede özel takası yapmazsanız özel takas değişmez yada adası değişmez. Bunun için özel takas çıktığında bunu mutlaka yapmanız gerekmektedir. Yapmazsanız yada oraya gidip GEÇ demezseniz özel takas teklifi değişmez.

Bdo - Takas Listesi Özel TAKAS Görünümü

Özel takastan yukarıdaki resimlerden görüntüleyebilirsiniz. Özel Takasın olduğu adaya gittiğinizde normal takas da mevcutsa sekmeden Özel Takas kısmına gelip, bize ne karşılığında ne vereceğini öğrenebilir, verdiği malzemeyi teslim ettiğimizde hediye malzemeyi alabiliriz.

Özel Takasta Neler Var ?

Altın Kadırga: 100 milyon gümüşe herhangi bir NPC'ye satabileceğiniz çok nadir bir eşya. Muhtemelen ilk kez özel takas gördüyseniz bununla karşılacaksınız. Genelde 1G Altın (100.000 Gümüşe Depodan alınabilir)

1000 Okyanus Parası: Karga Yuvası Adasında kullanabileceğiniz ve Ravinia isimli NPC'den karşılığında birçok malzeme alabileceğiniz Okyanus Parası verir. Genel olarak Okyanus parası için özel takasta 5.000.000 gümüşe satılan +5 Takas malzemesi istemektedir.

+2 DUO Takı: Görünüm ve özelliği değişebilen +2 yani DUO bir takı verebiliyor. Bu takı 88 Milyon gümüş paraya satılabilir istedikleri malzeme ise 10-20m civarında.

Sizde size gelen teklifleri yorum kısmından belirterek yazımızı geliştirmeye katkı sağlayabilirsiniz.

Bdo - Özel Takas Sistemi

Gerekli malzemeyi verdiğinizde karşılığındaki ödülü alabilirsiniz. Altın Kadırga ödülünü aldıktan sonra gemi envanterinden üstünüze almayı unutmayın.

Özel Takası Geçmek: Eğer özel takası yapmak istemiyorsanız GEÇ butonuna basabilirsiniz. Geç dediğinizde mevcut özel takas ortadan kaybolur, bir sonraki Özel takasa kadar özel takas gözükmez.

Hepinize eğlenceli oyunlar; oyundestek.net

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar