Farming Simulator 19 Para Hilesi

09 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika

Tarım ve hayvancılık simülasyon serisi Farming Simulator'ün  Farming Simulator 19  oyunu için kolayca para hilesi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle oyunu çalıştırın ve bir kayıtlı oyun oluşturun. Daha sonra oyunu kaydedip oyundan çıkın.

Farming Simulator 22 için Para Hilesi

Daha sonra Belgeler > My Games > Farming Simulator 2019 > Savegame1 klasörünü açın içerisinde yer alan farms.xml dosyasını not defteri ile birlikte açarak aşağıdaki resimde gördüğünüz değeri düzenleyin.

Money yazan kısımdaki miktarı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Savegame1 ilk sıradaki kayıtlı oyunu ifade eder. Eğer siz farklı bir yere kayıt yaptıysanız o klasörü düzenlemelisiniz.

Oyunu yeniden çalıştırıp değişiklik yaptığınız kayıtlı oyuna girmek istediğinizde miktarın değişmediğini görebilirsiniz. Bu önemli bir detay değildir, kayıtlı oyunu açın ve paranın yeni yaptığınız miktarda olduğunu göreceksiniz. Oyundan çıkarken kaydettiğinizde girişteki miktarda değişecektir.

Ayrıca Fs19 modları indirerek oyundaki keyfinizi katlayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar