Raft Survival Ocean Nomad Paratoner Nasıl Yapılır?

21 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 32 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine yapılmış bir oyundur. Paratoner sizi diğer oyuncu sallarında veya adalarda sisli ve fırtınalı hava oluştuğunuzda yıldırım çarpmasından ölmenize yol açıp oyununuz sonlanabilir bu durumda yapılması gereken en güzel işlem salınıza bir tane paratoner yerleştirmek olacaktır.

Paratoner Ana Şablon:

  • Sekiz adet özel ahşap tahta
  • İki adet bakır boru
  • Bir adet kablo

Özel ahşap tahta, bir kereste fabrikasından oluşturulan mükemmel boyutlara ve oranlara sahip olan özel ahşap tahtadır. Elde etmek için batıkları ve diğer adaları yağmalayın ek olarak kereste fabrikasında iki adet ahşap tahta ve altı dakikanızı ayırarak bir adet özel ahşap tahta üretebilirsiniz.

Bakır kablo, mühendislik masasında oluşturulmuş ve düzgüncüne oyulmuştur. Üretmek için iki adet çelik kablo ve bir adet elektronik kablo ile dört dakika sonunda bir adet bakır kablo üretmiş olursunuz.

Kablo, elektronik cihazlar için telin izole edilmiş halıdır. Üretmek için bir adet elektronik kablo ve iki adet bakır kablo ile dört dakika sonunda iki adet üretmiş olursunuz.

Paratoner Nasıl Yapılır?

Ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

 

Açılan üretim menüsünde ‘salda’ yazan sal araç ve gereçleri üretmenizi sağlayan menüye tıklayın ardından paratoneri bulun Mouse sol tuş ile bir kez tıklayın ardından ekranın sağ tarafından paratoner belirecek gerekli bileşenleri karşılıyorsanız yarat butonuna basın ve üretimi tamamlayın. Üretim ardından sizi sal görünümüne yönlendirecek ve salınızda boş olan herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar