Stranded Deep Tezgâh Nasıl Yapılır?

20 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 53 saniye

Stranded Deep hayatta kalma oyununda bez ne kadar önemsiz gibi görünse de evinizin duvar yapımından tutun gazlı bez yapımına kadar kullanılmaktadır. Fakat bezi bulmak o kadar kolay değil şans meselesi. Bez elde etme yöntemi vardır. Bunlar:

  • Adaları ziyaret edeceksiniz ve ada zeminlerinde varsa toplayacaksınız. Sadece bez için giderseniz zaman ve kaynak israfı olur.
  • Okyanustaki batıklara dalacaksınız fakat buda sakıncalı bir durum zehirlenme, köpek balığı saldırısı sonucu ölme veya nefes yetersizliğinden boğularak gene ölebilirsiniz. Bunları da önleyebilirsiniz fakat bez bulamazsanız sadece kaynak israfı olur sizin için.
  • Bu ise en etkili yöntemdir. Bir tezgâh kurun ve sadece lifli yapraklar ile bez üretin. Size tavsiyem artık halat ve bez üretimi için lifli yaprak ihtiyacınız artacak bunun önüne geçmek için en az 3 tane tarım arazisi kurun ve bu tarım arazilerine yuka bitkisini ekin her iki güne bir lifli yaprak hasadınızı alabilirsiniz. Bu şekilde lifli yaprak konusunda sıkıntıya girmezsiniz. Hem adanızda çıkanları toplayabilirsiniz hem de tarım arazinizdekileri.

Stranded Deep Tezgâh Ana Şablon:

  • Altı tane odun.
  • Dört tane halat.

Palmiye ağaçlarını bir balta veya bıçak yardımıyla kesin ve çantanıza altı adet odun ekleyin.

On altı adet lifli yaprak ile üretim menüsünden dört tane halat yapı ve çantanıza ekleyin.

Tezgâh yapımı için gerekli tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra klavyenizden ‘C’ tuşuna basın üretim menüsünden yapılar simgesine tıklayın daha sonra tezgâhı bulun ve seçin ardından Mouse sol tuşu ile adanıza kurulum yapacağına ilerleyin ve kurun.

 

Stranded Deep Tezgâh Nasıl Kullanılır?Bir adet bez yapmak için çantanıza dört tane lifli yaprak eklemeniz gerekmektedir. Üretim yapacağınız bez miktarına bağlı olarak lifli yaprakları çantanıza ekleyin daha sonra klavyenizden ‘C’ tuşuna basılı tutun açılır menüden karşınıza bez gelecek Mouse sol tuşu ile tıklayın üretim tamamlanınca bez çantanıza eklenmiş olacak.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar