Stranded Deep Panzehir Nasıl Yapılır?

13 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 40 saniye

Stranded Deep hayatta kalma oyununda artık yiyecek ve su sorununu çözdünüz fakat sizi biraz daha tehlikeli bir şey bekliyor ve bu durum sizi yavaş yavaş öldürecek oyunda zehirlenme sizin en büyük sorunlarınızdan birisi olacak taki panzehir yapasıya kadar. Karada yılan okyanus da zehirli yılan, zehirli mercan aslan balığı ve birkaç hayvan daha sizin zehirlenmenize yol açacak. Eğer ki panzehiriniz yoksa sizi yavaş bir ölüm bekliyor olacak. Yavaş yavaş canınız düşecek ve en sonda da ölmüş olacaksınız.

Stranded Deep Panzehir Ana Şablon:

  • Pipi bitkisi.
  • Hindistan cevizi matara.

Pipi bitkisi ada zemininde yetişen bir bitkidir. Çok dikkatli bir şekilde bakmanız gerekmektedir. Onun harici denk gelmeniz zor olur. Bazen birden fazla olabiliyor adalarda bazen bir tane bazen de hiç olmuyor. Rahat bir şekilde oynamak için panzehir stoklarınız her zaman olsun. Bunun içinde bir tane pipi bitkisi bulduktan sonra hemen bir tarım arazisi kurun ve kurulan tarım arazisine pipi bitkisini ekin suyunu ihmal edip bitki kurumadığı sürece her iki güne bir hasat alacaksınız. Buda sizin rahat bir şekilde oyunu oynamanızı sağlar.

Hindistan cevizi matara yapmak için bir tane Hindistan cevizini çantanıza ekleyin daha sonra batıklardan bir tane halat bulun ya da lifli yapraklar ile bir tane halat üretin tüketim maddeleri menüsünü açın ve Hindistan cevizi matara üretin.

Hindistan cevizi matara ve pipi bitkisini çantanıza ekleyin ve klavyenizden ‘E’ tuşuna basın ardından ’Q’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsü açıldıktan sonra panzehire tıklayın ve üretin. Üretim tamamlandıktan sonra çantanıza eklenir.

 

Panzehir Kullanımı:

Herhangi bir zehirli hayvan ile temasınız olduktan sonra yapmış olduğunuz panzehiri elinize alın daha sonra Mouse sol tuş tıklayarak için. Vakit kaybetmeden kullanın çünkü zaman geçtikçe canınızda düşmeler yaşayacaksınız.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar