Steam Kütüphanesinden Kalıcı olarak Oyun Nasıl Kaldırılır?(Steam Oyun Silme)

19 Şubat 2022 0 Yorum 1 dakika, 5 saniye

Canınızı sıkan veya artık görmek istemediğiniz herhangi bir oyun olduğunda normal Steam arayüzü üzerinden bu oyunu hesabınızdan ve kütüphanenizden kaldıramazsınız. Bunun için Steam Destek sayfasına gidip, ilgili oyunu veya DLC paketini seçip kalıcı olarak kaldırma işlemini başlatmanız gerekmektedir. İlk olarak Steam Destek bağlantısına gidip kullanıcı Girişi yapalım.

https://help.steampowered.com/tr/

Kaldırmak istediğiniz oyun listenizde gözüküyorsa oradan başlığa tıklayarak ilerleyebilirsiniz. Eğer oyun listede gözükmüyorsa(son ürünler listesi) aşağıdaki arama kutusundan kaldırmak istediğiniz oyunun ismini yazmanız yeterlidir. Oyunun isminin olduğu alana tıklayın.

Detaylı görüntülediğinizde "Bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum" butonuna tıklayınız.

Tamamen silmeden önce Steam son kez size fikrinizi değiştirmek için bir şans tanıyor. Burada eğer kararınızda eminseniz "Tamam, listelenen oyunları hesabımdan kalıcı olarak kaldır" butonuna basarak kütüphanenizden ve hesabınızdan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

Anlatıda yer alan oyunlar örnek olması açısından paylaşılmış konu ile alakası bulunmamaktadır:)

Steam

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar