Raft Survival Ocean Nomad Düzenli Sırt Çantası Nasıl Yapılır?

04 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 19 saniye

Raft Survival Ocean Nomad mobil hayatta kalma üzerine kurgulanmış ve yapılmış bir oyundur. Hayatta kalma oyunlarında malzeme toplama çok önemli bir konudur. Başka adalara ya da oyuncu sallarına gitmek hem zaman olarak hem de süreç olarak zor olabilir. Çantanıza ne kadar fazla malzeme koyarsanız o kadar karlı çıkarsınız. Bu sebepten ötürü ek depolama için sırt çantası yapmanız gerekmektedir. Sırt çantası ek olarak beş birim(kare) alan kazandırır size.

Düzenli Sırt Çantası Ana Şablon:

  • Sekiz adet saz
  • Üç adet bez

Saz, karadan ve denizden elde edilebilir. Kereste fabrikası istasyonunda oluşturulabilir. Bina istasyonları ve üretim ürünlerinde kullanılabilir. Ek olarak atölyede bir adet odun ve bir dakika otuz saniye harcayarak iki adet saz elde edebilirsiniz.

Bez, adalardan ve denizden elde edebilirsiniz. Bina istasyonlarında ve yapımında kullanabilirsiniz. Tezgâhta dört adet saz ve iki dakikanızı harcayarak bir adet bez elde edebilirsiniz.

Malzemeleri çantanıza ekleyin ekran sağ alt köşede yer alan çekiç simgesine tıklayın.

Daha sonra açılır menüden soldan üçüncü sırada yer alan ‘Kalma’ menüsünü seçin daha sonra sırt çantası simgesine Mouse sol tuş ile tıklayın ve ekranınızın sağ tarafında üretim için alan gelecek gerekli bileşenleri sağlıyorsanız malzeme kısmı beyaz olacaktır ardından yaratmak butonuna basınız. Daha sonra envantere tıklayın çantayı seçin ve kullanmak butonuna basın otomatik olarak beş karelik alan gelecek size.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar