Igor Bartali’nin Macera Günlüğü 4.Kitap Nasıl Yapılır?

09 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 35 saniye

Igor Bartali'nin Macera Günlüğü 4. kitabı, 4 sayfadan oluşmaktadır. Bu kitap görevlerine başlamadan önce şehirlerde bulunan Malzeme Satıcısı NPC'ye giderek herhangi bir kalitede çapa, sıvı toplayıcı ve boş şişe almanız gerekmektedir. Ardından görevlere başlayabilirsiniz.

1.Sayfa: İlk Malzemeyi Topla

Sizden istediği 5 adet gümüş açelya toplamanızdır. Malzeme satıcısından herhangi bir kalitede çapa satın alarak Yabani Otları toplayıp görevi kolayca yapabilirsiniz. 5 adet gümüş açelya elde ettiğinizde sayfayı tamamlamış olacaksınız ve ailedeki her bir karakterinize +3 HP eklenecek.

2.Sayfa: İkinci Malzemeyi İşle

Bu sayfada bizden istenen Damıtılmış Su elde etmemizdir. Malzeme satıcısından boş şişe alarak herhangi bir nehir kenarı veya su kaynağından şişeleri doldurun. Ardından L tuşuna basıp açılan panelde Isıtma seçeneğini seçip doldurduğunuz şişelerdeki suyu damıtılmış suya çevirin. 5 adet damıtılmış su elde ettiğinizde sayfa görevini tamamlamış olacaksınız. Bu sayfanın ödülü ailedeki her karakter için +5 nefesdir.

3.Sayfa: Kan Toplarken Kristalize olan nesne elde et

Bu sayfa görevinde kristalize kan toplamanız isteniyor. Malzeme satıcısından herhangi bir kalitede sıvı toplayıcı satın alın. Ardından geyik, tilki, kurt farketmeksizin hayvan öldürüp kan toplamaya başlayın. Bir süre tekrarladığınızda kristalize kan elde edeceksiniz ve görev tamamlanacak. Bu sayfanın ödülü +3 HP olarak aildeki bütün karakterlere uygulanır.

4.Sayfa: Aşk İksiri için son malzemeyi bul

Ogre kanına ihtiyacınız var. Sıvı toplayıcı ekipmanıyla Manşa Ormanı'nda bulunan ogreyi öldürdükten sonra kanını topladığınızda görev tamamlanacak. Görevin ödülü +2 Tüm Kaçınma ailedeki bütün karakterlere uygulanır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar