Transport Tycoon Deluxe - Aktarım ve Yük Taşımacılığı

14 Ocak 2022 0 Yorum
Google News ile takip edin Sitemizi Google News ile takip edebilirsin.

Bazen taşımak istediğimiz hammadde ile bu hammaddeyi işleyecek fabrikalar arasında çok fazla mesafe vardır ve verimli bir taşıma yapamayız. Bu gibi durumlarda sahip olduğumuz envanter ve rotaları kullanarak mesafeyi daraltmak ve kalan mesafeyi de farklı argümanlar kullanarak bu taşımaları gerçekleştirebiliriz.

Videoda göreceğiniz üzere mevcut trenyolu hattımızın etrafında olan petrol kuyularından çıkarılan petrolü haritanın çok çok daha ucunda yer alan rafineri binasına taşıdık. Bu taşıma işleminde kara yolu,demir yolu, deniz yolunu kullandık. İlk olarak petrol kuyularından aktarım yapacağımız tren istasyonuna üretilen ürünleri kara yolu ile taşıdık. Daha sonra demiryolu hattımızın izin verdiği son en yakın noktaya kadar bu aktarılan petrolleri trenlerimizle taşıdık.

Daha sonra sahildeki demiryoluna bir iskele kurarak oradaki petrolleri karşı sahile aktardık. Oradanda yine kara yolu ile aktarılan petrolü ulaşması gereken yere ulaştırdık.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın