Stranded Deep Sal Dümeni Nasıl Yapılır?

17 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 27 saniye

Stranded Deep de en kötü boyu üç birim eni iki birim olan bir sal yapın Salı yaptıktan sonra sala yön verebilmeniz için dümen yapmanız gerekmektedir. Dümeni salınızın kıç tarafına yerleştirin.

 Stranded Deep Sal Dümeni Ana Şablon:

  • Bir adet çekiç.
  • İki adet odun.
  • Bir adet bez.
  • Bir adet halat.

Sal parçaları yapabilmeniz için kendinize bir tane ilkel çekiç üretmelisiniz ya da okyanustaki batıklar içerisinde işlenmiş çekiç bulmanız gerekmektedir.

Ada zeminine düşen odunları veya palmiye ağaçlarını keserek çantanıza iki tane odun ekleyin.

Batıklardan, ada zeminlerinden toplayın veya lifli yapraklar ile tezgâh da bez üretin.  Bir tane çantanıza ekleyin.

Halatı batıklardan toplayabilirsiniz veya lifli yapraklar ile üretim menüsünden bir tane halat üretebilirsiniz.

Odunu, halatı ve bezi çantanıza ekleyin daha sonra ‘C’ tuşuna basın tekrar ‘E’ tuşunu kullanarak taşıtlar menüsünü bulun ardından soldan ikinci simge olan taşıt parçaları simgesine tıklayın. Ardından sal dümenini seçin fakat üretimi yapmak için çekiciniz olması gerekmektedir. Daha sonra salınızın kıç tarafına yerleştirin.(Kıç tarafı kavramı boy üç birim en iki birim olduğundan kısa kenara yerleştirin anlamındadır.)

 

Stranded Deep Sal Dümeni Kullanımı:

Salınıza yerleştirmiş olduğunuz sal dümenine yönelin ardından ‘E’ tuşuna basılı tutun oyunda oturma pozisyonu alacaksanız klavyenizde ‘A’ tuşuna basarsanız sola dönersiniz klavyenizden ‘D’ tuşuna basarsanız sağa dönmüş olursunuz. Sal dümenini bırakmak için tekrar ‘E’ tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar