The Sims 3 Hileleri

15 Ocak 2024 0 Yorum 1 dakika, 12 saniye

Maxis tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan popüler bir simülasyon oyunu The Sims 3 için hile kodları. Bu hile kodları sadece bilgisayar üzerinden oynayan oyuncular tarafından kullanılabilir. Hileler, Playstation ve Xbox gibi oyun konsollarında çalışmaz.

Hileleri yazmak ve oyunun konsol penceresini açmak için "Ctrl + Shift + C" tuşlarına basın. Ardından, komutları girebilir ve Enter tuşuna basarak etkinleştirebilirsiniz. Unutmayın ki hile kullanımı, oyun deneyimini etkileyebilir ve başarımları devre dışı bırakabilir. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde kullanmalısınız.

The Sims 4 Hileleri
The Sims 4 Hileleri

The Sims 4 için hileler ile sınırsız miktarda simoleon (oyun içi para), sim oluşturucu aracı, ev ve eşya alırken para öd...

TestingCheatsEnabled

Bu komutu girdikten sonra "Shift" tuşuna basılı tutup Sim'ler veya objeler üzerine tıklayarak çeşitli seçeneklere erişebilirsiniz. Örneğin, Sim'lerin ihtiyaçlarını değiştirebilir veya özelliklerini düzenleyebilirsiniz.

Motherlode

Sim ailesinin bütçesine 50,000 simoleon ekler.

MoveObjects On/Off

Objeleri serbestçe hareket ettirmenize izin verir. Örneğin, duvarlar içindeki objeleri serbestçe yerleştirebilirsiniz.

ResetSim [Sim Adı] [Soyadı]

Belirli bir Sim'in durumunu sıfırlar ve başlangıç ​​noktasına geri getirir.

Aging Off/On

Yaşlanma sürecini kapatır veya açar.

BuyDebug

Oyunculara yapı modunda (Build/Buy modunda) normalde bulunmayan öğelere erişim sağlar.

EnableLlamas On/Off

Bu komut, çeşitli ilginç olayları tetikler. Örneğin, "EnableLlamas On" yazarsanız, belli bir süre sonra llama figürleri evinizin çatısına düşer.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar