Ekim Ayı Boyunca Amazon Prime ile Harika Ücretsiz Oyunlar

18 Ekim 2022 0 Yorum 1 dakika, 2 saniye

Fallout 76: The Pitt, Steam üzerinden 350 TL'den satışta olan ve hali hazırda indirimli fiyatı 87 TL olan açık dünya RYO oyunu. Oyunu talep et dediğinizde 30 Kasım 2022 tarihine kadar kullanabileceğiniz bir oyun keyi verecek. Maalesef ki bu kod Steam üzerinde çalışmamaktadır fakat Windows 10 veya Windows 11 sürüm bir bilgisayara sahipseniz Microsoft Storeye girerek keyi etkinleştirip oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Middle-earth: Shadow of War, Monolith Productions tarafından geliştirilen ve dağıtımı Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından yapılan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu türünde bir video oyunudur ve Steam güncel fiyatı 80TL'nin üzerindedir. Oyunu talep ettiğinizde GOG.com sitesi üzerinde çalışan bir serial key alacaksınız. Oyuna sahip olabilmek için GOG.com sitesi üzerinden hesap açmanız gerekmektedir.

Total War: WARHAMMER II ise Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanan sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı taktik video oyunudur ve güncel fiyatı 345 TL'dir. Amazon Prime Gaming ile oyunu ücretsiz edindiğinizde Epic Games hesabınıza gelecektir.

Ekim ayı boyunca ücretsiz sahip olacağınız diğer oyunlar ise Hero's Hour, Loom, Glass Masquerade: Origins ve Horace'dir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar