Amazon Prime Gaming ile Mayıs Ayı Ücretsiz Oyunları

03 Mayıs 2022 0 Yorum 1 dakika, 36 saniye

Amazon Prime Gaming abonelerine özel birçok mobil ve Pc oyunlarından içeriklerin yanında bu ay itibari ile ücretsiz oyun dağıtmaya başlandı. Sadece 7.90TL karşılığında 1 aylık abonelik başlattığınız aboneliğiniz ile Amazon üzerinden satın alımlarınızda kargo avantajları, Prime Video, Prime Gaming gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Şimdi Amazon Prime hesabınız varsa Amazon Prime Gaming sayfasına giderek bu ay başlatılan ve her ay geliştirileceği söylenen abonelere özel ücretsiz oyunları anında hesabınıza ekleyebilirsiniz. Mayıs 2022 Prime Gaming oyunları ise;

Dead Spice 2

Abonelik sonrası talep ederek EA origin hesabınıza gireceğiniz tek seferlik bir Serial Kodu verecek. EA Origin üyesi iseniz oturum açtıktan sonra My Game Library > Add a Game diyerek size verilen seri numarasını girip oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Cat Quest

Plug in Digital tarafından yayınlanan The Gentlebros Pte. Ltd. tarafından geliştirilen 2017 çıkışlı mizahi RPG oyunudur. Bu oyunu Amazon Games Windows masaüstü uygulaması üzerinden eğer prime aboneliğiniz varsa ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

The Curse of Monkey Island

LucasArts tarafından geliştirilip dağıtımı üstlenilen 1997 çıkışlı puzlle ve macera oyunu. Amazon Games masaüstü uygulamasından kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Out of Line

Plug in Digital tarafından yayınlanan Nerd Monkeys tarafından geliştirilen 2021 çıkışlı platform oyunu. Yine Games uygulaması üzerinden kütüpheneye ekleyip istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Mail Mole

2021 çıkışlı Plug in Digital firması tarafından dağıtılan, Undercoders firması tarafından geliştirilen macera oyunu. Amazon Games windows uygulaması üzerinden kütüphaneye ekleyip istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Shattered - Tale of the Forgetten King

Redlock Studio tarafından geliştirilen, Plug in Digital dağıtımlı 2019 çıkışlı platform RPG oyunu. Amazon Games masaüstü uygulaması üzerinden indirilebilir ve kütüphaneye eklenebilir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar