Men of War 2 Ne Zaman Çıkacak?

25 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika

2.Dünya Savaşı dönemini yansıtan RTS kategorisindeki Men of War 2 çıkış tarihi paylaşıldı. Dönemin stratejik hamleleriyle farklı menzillere sahip araçları ve birimleri kontrol ederek düşman birliklerini gafil avlamak için zorlu mücadeleler vereceğimiz Men of War 2 15 Mayıs 2024 tarihinde yayınlanacak. Oyunun sinematik tek oyunculu deneyim sunacağını bildiren yapımcılar (İlk oyunda tek oyunculu senaryo modu seçilen her ülke için aynıydı.) 3 farklı hikayeye odaklanıldığını ve bunların Doğu cephesinde şiddetli nazi saldırılarına karşı koyan sovyet birimlerinin başında, Normandiya'da Atlantik Duvarı'na karşı yapılan çıkarmada Amerika birliklerinin başında ya da Berlin'e doğru ilerleyen düşmanları durdurmak için Nazi ordusunda görevli bir subayı deneyimlebileceğimizi duyurdu.

Tarihsel doğruluklara sahip 45 tabur ve 400 birim yönetilebilir. Bunların içerisinde dikkat çeken Stalin'in topları adı verilen çok namlulu roketatar. Tabi bu birimlerin ateş gücüyle doğru orantılı şekilde yıkılabilir dünya ve öğeler. Daha fazla detay için oyunun Steam sayfasına kaynak bölümündeki bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar