City Car Driving 2 Ne Zaman Yayınlanacak?

Araba sürmeyi en ayrıntılı detayına kadar işleyen simülasyon oyunu City Car Driving 2.0 Eylül 2024 tarihinde piyasada olacak.

19 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika

2016 yılında yayınlanan ilk oyun, oyunculara kendinden çok söz ettirmişti. 1.5.9.2 sürümünden sonra firma aldığı karar doğrultusunda City Car Driving 2.0 sürümü ile yeni bir oyun geliştirdiğini duyurmuştu. Oyunun resmi çıkış tarihi ise Eylül 2024 olarak belirlendi. Değişen teknoloji ve gelişmeler doğrultusunda City Car Driving 2.0'ın hem görsel, hemde oynanış açısından oyuncuyu tatmin edeceğini düşünüyorum.

Ama esas çıkış amacının bir oyundan ziyade, ehliyet almayı düşünüp simülasyon olarak araba kullanmayı deneyimlemek isteyenlere yardımcı olmak konusunda kalacaklarını, yine de bir arabayı gerçeğinden farksız derecede akan şehir trafiğinde kullanmanın oyunculara haz vereceği kanaatindeyim. Detaylar çıktıkça paylaşabiliriz. Eğer City Car Driving oynamaya devam ediyorsanız şimdilik modlarını indirerek oyunu oynamaya devam edebilirsiniz; City Car Driving Mods

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar