Rise Online Nasıl Kayıt Olunur ?

21 Kasım 2020 0 Yorum 2 dakika, 30 saniye

Yeni çıkan MMORPG Rise Online dünyasına nasıl ilk adımı atabileceğinizi aktaracağız. Oyun şuan kapalı beta olarak tüm evrenini oyuncuların dünyasına açmaya hazırlanıyor. Hem oyun hakkında geniş bilgi sahibi olmak hem de herkesten önce oyunu deneme fırsatı bulmuş olabilirsiniz.

https://www.riseonlineworld.com/register

Yukarıdaki bağlantıdan Açılan formda sırasıyla Adınız soyadınız, Kullanıcı Adınız, E-posta Adresiniz, Şifreniz ve telefon numaranızı girerek kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra e-posta adresinize gelen doğrulama kodunu girerek hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Oyun yapımcıları güvenlik kısmına çok önem verdiğini duyurmuş ve sistemide güvenliğin üstüne kurmuştur. Oyuna giriş yapmak için e-posta ile anlık doğrulama ya da Google Authenticator uygulaması ile 2 adımlı doğrulama seçeneğini hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=en&gl=US

Yukarıdaki bağlantıdan Android için telefonunuza uygulamayı indirip;

Hesabım > 2 adımla doğrulama > 2FA Doğrulama bölümünü açın yukarıdaki ekranda gözüktüğü gibi QR kodunu Telefonunuza indirdiğiniz Google Authenticator uygulaması ile taratın ve doğrulama kodunu ekrana yazıp kurulumu gerçekleştir deyin.

Yapmanız gereken bu kadar. Artık giriş esnasında telefonunuzdaki uygulamada gözüken 6 haneli kodu girip başarıyla hem oyuna hemde siteye giriş yapabilirsiniz.

Alfa 1 test aşamasında olduğu için oyuncular parça parça sisteme dahil edilecektir. Kayıt olup oyunu kurup patchleri yükleyip bekleyin. Oyuna dahil olduğunuzda oyunu oynayabilirsiniz. Resmi duyuru ise;

Hesap oluşturma sitemiz üzerinden en kısa zamanda aktif edilecektir. Alfaya başvurmak için siteye kayıt olmanız yeterlidir. Şubat ayında alfa için başvuru yapmış adaylar öncelikli olarak değerlendirilecektir. Çekiliş veya etkinlikle alfa anahtarı kazanan oyuncular ilk test grubuna dahil edilecektir. İlk aşamada 1500 kullanıcı Death Valley üzerinde gerçekleştirilecek Alpha-1 testlerine katılacaktır. Stres ve yük testlerinin ardından (ilk 24 saat) her gün kademeli olarak oyuncu sayısı arttırılacaktır, üst limit bulunmamaktadır. 

Alpha-1 süresince Death Valley haritası aktif olan tek harita olacaktır. Death Valley üzerindeki yaratıklar aktif olacaktır.Karakterler 70. seviyede (maksimum seviye) olacaktır.Savaş haritası olması nedeniyle petler ve binekler kullanılamayacaktır.Windows (64 bit) ve Linux platformlarında oyun oynanabilecektir. 

Alfa-1 aşamasında test edilecek ve odaklanacak konular;* Stres testleri,* Arcane Mage hariç tüm sınıflar ve alt sınıflar,* İyileştirilmiş kombo mekanikleri dahil tüm savaş mekanikleri, * Kalabalık grup savaşları,* Yeni ve iyileştirilmiş yetenekler,* Etkinlikler,         - Souls of Crystal (8vs8 ya da 16vs16 pvp etkinlik haritası),         - King of Duel (1vs1 pvp etkinlik haritası),         - Glory of the Kingdom (16vs16 pvp etkinlik haritası).

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar