Green Hell Ok ve Yay Nasıl Yapılır?

18 Şubat 2021 0 Yorum 1 dakika, 8 saniye

Hayatta kalmaya odaklandıysanız, çevrede birçok hayvanı avlayıp karnınızı doyurmanız gerekir. Bu nedenle uyuyacak bir alan oluşturduktan sonra çevreyi keşfetmeniz ve birtakım kesici araç gereç üretip çevrede yiyecekleri araştırmanız gerekecek.

Ok ve yay ile avladığınız yırtıcı veya normal ot obur hayvanlardan et elde etmek için bir de bıçağa ihtiyacınız olacak. Sırasıyla avcılık için gerekli üç ekipmanı nasıl elde edeceğinizi gösterelim.

Yay elde etmek için uzun sopa ve halat gerekli. Uzun sopa çantaya alınamadığı için uzun sopanın yakınında çantanızı açıp üretme bölümünü açın ardından uzun sopayı tezgaha sürükleyip birde halat sürükleyip üretin.

Ok üretmek için 2 tüy birde ince sopaya ihtiyacınız var. Tüyler için çevrede ölmüş papağanları araştırabilirsiniz. İnce sopa içinse normal sopayı işleyebilir veya bir ağaç kesebilirsiniz.

Avlamak istediğiniz hayvana doğrultarak onu öldürebilirsiniz. Daha sonra kesici bir bıçağa ihtiyacınız olacak. En kolay elde edeceğiniz bıçak keskin taştır.

2 adet taşı tezgaha koyarak keskin taş elde edebilirsiniz. Bu eşya ile avladığınız avların derisini ayırma kısmını halledebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar