Farm Manager World Ne Zaman Yayınlanıyor?

Kendi çiftliğini en ince ayrıntısına kadar düşünüp kurabileceğin, çalışan işçiler ve kullanılacak ekipmanlara kadar birçok seçenekle ilgilenebileceğin Farm Manager World 29 Nisan 2024 tarihinde Steam'de.

07 Nisan 2024 0 Yorum 1 dakika, 9 saniye

Farm Manager 2018 ile başlayan seri 2021 sürümüyle devam etmişti. 3 yıl aradan sonra serinin yeni üyesi Farm Manager World 29 Nisan 2024 tarihinde Steam üzerinden erken erişimle yayınlanacak. Oyunda birçok yenilik mevcut.

Gözüme çarpan ilk yenilik nöbetleşe ekim. Seçtiğiniz bir ürünü ektiğiniz araziye sonraki sefer ekilecek ürünleri de belirleyebiliyorsunuz. Bu oyuncunun ileri seviyelerde iş yükünü oldukça düşürecektir.

Nöbetleşe Ekim

Birden fazla kıtada çiftlik kurabiliyoruz. Avrupa, Amerika ve yapımcının notlarıyla ileri tarihte Asya kıtalarında kendi tarım dünyamızı oluşturabiliriz.

Arazinin uygun olup olmaması artık önemli. Yani yetiştireceğiniz ürünü arazi yapınıza göre seçeceksiniz. Toprağın Ph değeri, nitrojen seviyeleri ürün ve hasat kısmında önemli.

Fabrikalar inşa et ve topladığın ürünleri işle. Pişirme ve mayalamadan dondurmaya, turşu kurmaya, kavanozlamaya ve daha fazlasına kadar çok sayıda yiyecek hazırlama seçeneği parmaklarının ucunda. Organik ürün yetiştirmek hastalıklar ve zararlı böcekler nedeniyle zordur ancak oldukça kârlı olabilir.

Piyasadaki arz ve talebi gözlemle, mallarını alıp satmak için en uygun zamanı bekle. Her alım ve satım, global piyasa ile hammadde ve ürün fiyatlarını etkiler.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar