State of Survival İncelemesi

28 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 50 saniye

Hayatta kalma ve dünyanın sonu temalı oyunlardan hoşlanıyorsanız gerçek zamanlı olarak zombi istilaları ile mücadele edeceğiniz, kurtarılmış topraklarda kendi imparatorluğunuzu kurup insanlığın hayatta kalmasını sağlama güdüsüyle uzunca süre oyunda vakit geçirebilirsiniz.

Android ve ios için oynanabilir sürümleri bulunan mobil çok oyunculu RTS State of Survival, oyundaki kaynakları etkin olarak kullanarak zombileri ve enfekte olmuş devasa canavarları yenerek yetenekli kahramanları kurtarıp onların arkasına oluşturacağınız ordunun gücüyle zafere doğru ilerleyebilirsiniz.

Ayrıca Kahramanlar Merkezi üzerinden destansı kahramanların izini sürerek onlara ait parçaları birleştirip o kahramanın yerini bulabilir gücünüze güç katabilirsiniz. Kahramanlar, hem seviye, hem beceri hem de rütbe sistemini barındırmaktadır. Yani bir kahramanı geliştirirken dengeli olarak bu üç özelliği de yükseltmek gerekir.

Seviye geliştirmeleri için günlük ödüller, birlik ödülleri, boss zombileri yok etme görevleri gibi görevleri yapabilirsiniz. Rütbelerini yükseltmek içinse karaktere ait parçalar ele geçirmeniz gerekir. İstihbarat binasında özel görevleri yaparak, kahraman izi sürerek bu parçaları elde etmeniz mümkün. Becerileri geliştirmek içinse yine iz sürme esnasında elde edebileceğiniz beceri kitaplarını kullanabilirsiniz.

Kahramanlar tamamsa şimdi onların emrine yenilmez bir ordu vermeniz gerekir. 3 farklı asker üretebileceğiniz Poligon, Kışla ve Garaj bulunmaktadır. Bu binaların seviyeleri yükselttikçe daha kaliteli asker üretmeniz mümkün. Poligon, menzilli silahlara sahip askerler üretir. Kışla ise yakın dövüşte usta birimler üretmenizi sağlar. Garajda ise hareket imkanı yüksek motorlu birimler üretebilirsiniz.

Araştırma kısmını da atlamamak gerekiyor. Birçok savaşta avantaj sağlayacak teknolojileri araştırarak düşmanları alt ederken, üretim kısmını da boş bırakmamakta fayda var. Birliğin sağladığı avantajları lehinize kullanarak güçlü bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Faydalı olabilecek Bağlantılar;

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar