The Constructors Ne Zaman Yayınlanacak?

2024 yılı 2.Çeyrek döneminde oyuncunun karşısına çıkacak. Para hırsı ile vicdan arasında giden gelen inşaat sektörünün tüm ayrıntılarını konu alan simülasyon oyunu The Construcktors sizi de heyecanlandırıyor mu?

18 Şubat 2024 0 Yorum 1 dakika, 16 saniye

İnşaat firması sahibi olarak birbirinden harika mimari esere imza atmak isteyen oyuncuların heyecanla beklediği The Constructors ne zaman çıkacak? Wondersville isimli şirin bir kenti yeniden tasarlamaya olanak tanıyan bu simülasyon ve şehir kurma oyunu 2024 yılı 2. çeyrek dönemde piyasaya sunulacak. Nisan-Haziran ayları arasında çıkması muhtemel gözüken oyun hakkında kısaca bilgi verebiliriz.

Kısıtlı bir bütçe ile inşaat firması kurup, bu firma ile müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren yapılan inşa edebilirsiniz. Yetenekli veya ucuz işçilerle çalışarak daha fazla kar elde etme ya da daha güvenli ve sağlam yapılan inşa etme seçeneklerine sahipsiniz. Deprem gibi yıkıcı doğal afetlerde yaptığınız yapıların insanların canına mal olacak şekilde bir itibar ile anılmak mı? yoksa pahalı ama güvenli ve sağlam inşaların sahibi olarak bilinmek mi istersiniz?

Oyunun sistem gereksinimlerine değinmek gerekirse, orta seviye bir bilgisayar oyunu en ideal ayarlarda oynamanızı sağlayabilir. Minimum 4GB ram, 8 GB boş disk alanı gereklidir. GeForce GTX 760 2GB vramli ekran kartı veya muadili bir AMD chipsetli kart ve 4.nesil Intel Core i5 veya yine benzeri özelliklerde AMD işlemci oyunu oynamanız için yeterli olacaktır. Steam üzerinden oyunu oynamayı düşünüyorsanız Windows 10 ve üzeri bir işletim sistemine sahip olmanız gerekir. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

The Constructors için Minimum Sistem Gereksinimleri

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar