Epic Games Kış Sonu İndirimlerinde Yüzde 75'e varan İndirimler

09 Mart 2023 0 Yorum 1 dakika, 23 saniye

Epic Games üzerinden satılan birçok oyunda halen uygun kur politikası devam etmektedir. Ayrıca 16 Mart tarihine kadar Kış Sonu İndirimleri kampanyasından yararlanarak oyunları çok daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Sizler için çok uygun fiyatlı oyunları listeledik.

Red Dead Redemption 2 98 TL

175 kez Yılın Oyunu ödülü ve 250 kez tam puan değerlendirme alan Red Dead Redemption 2 yeni çağın şafağında görkemli bir onur ve sadakat destanı. İçeriğinde Red Dead Redemption 2: Hikâye Modu ve Red Dead Online bulunan oyun 300 TL yerine sadece 98 TL. Halen Steam veya başka bir platformdan satın almamış oyuncuların bu son fırsatı kaçırmaması önerilir.

Cyberpunk 2077 124 TL

Cyberpunk 2077, güç, ihtişam ve bitmeyen vücut modifikasyonuna takıntılı tehlikeli bir megalopolis olan Night City'nin karanlık geleceğinde geçen bir açık dünya aksiyon macera RPG'sidir. Oyunun Epic Games Satış fiyatı 249 TL'dir. %50 civarında bir indirim kazanacaksınız. Steam satış fiyatı ise 500 TL'dir.

The Witcher® 3: Wild Hunt 22,50 TL

Bir neslin en çok ödül alan oyunu şimdi bir sonraki nesil için geliştirildi! The Witcher 3: Wild Hunt'ı ve genişleme paketlerini bu sürümle tecrübe edin. Geliştirilmiş görseller ve performans, yeni ek içerikler, Fotoğraf Modu ve çok daha fazlası bu sürümde! Epic Games satış fiyatı 75 TL olan oyun %70 civarı indirimle satın alınabilir. Steam fiyatı ise 250 TL'dir.

Daha onlarca oyun için çok uygun fiyatlar sizleri bekliyor. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Epic Games mağazası Kış Sonu Kampanyasındaki bütün oyunlara göz atabilirsiniz.

https://store.epicgames.com/en-US/sales-and-specials/end-of-winter-sale

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar