Black Desert Mobile Türkiye & Mena Ne Zaman Gelecek ?

15 Eylül 2019 0 Yorum 1 dakika

Sevilen MMORPG oyunu Black Desert’in cep telefonları için sunduğu bir versiyonu olan ve ana hesabınız ile bağlanıp oynayabileceğiniz ve oyundaki bütün aktiviteleri cep telefonu üzerinden de yapabileceğiniz Black Desert Mobile Pearl Abyss (Korea), Pearl Abyss Taiwan (Taiwan) ve Pearl Abyss Japan (Japan) yayıncıları için Google Play’de yayında.

Uygulama Google Play için incelemek isteyenler tıklayın.

Black Desert Mobile Türkiye ve Mena operasyon ekibine ne zaman katılacak bunun için tam bir bilgi maalesef bulunmuyor. Fakat bu yıl sonuna kadar yada önümüzdeki yıl ilk çeyrekte mobil versiyonu Türkçe olarak hizmet sunan Mena operasyonuna dahil edilecek.

Yukarıdaki videoda oyunun telefon üzerinde nasıl oynanacağı detaylıca gösteriliyor. Ayrıca oyun sadece Android işletim sistemine değil Ios’a da hitap ediyor. Buraya tıklayarak App Store’den uygulamayı görüntüleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :) Ayrıca bana ulaşmak isterseniz hemen hemen buralardayım: Facebook Twitter Instagram

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar