Farmer's Dynasty İşçi Kiralama

31 Ocak 2022 0 Yorum 1 dakika

Tarla işleriniz için işçi kiralayabilirsiniz. Fakat işçi kiralamak için 50 Bin sosya puana ihtiyacınız var. Bunun için oyuna başladıktan hemen sonra verilen görev çiftliği onar görevini tamamlayarak 50 binden fazla sosyal puan elde edebilirsiniz.

İşçi çalıştırmak istediğiniz tarlanıza tıklayarak işçinin yapmasını istediğiniz işi seçerek çalışmasına başlayabilirsiniz. Bu işlemler, tarlayı sürmek, işlemek, gübrelemek, tüm ürünleri ekmek(patates ve pancar için DLC gereklidir.) ekilen ürünler hasada hazır hale geldiğinde onları biçip otomatik satmak ve ilaçlamak için havadan ilaçlama uçağı kiralamak yapabileceğiniz işlemlerdir.

Özellikle oyuna yeni başladığınızda size hasada hazır halde verilen 2 araziyi biçmek için gerekli ekipmana sahip değilsiniz. O nedenle sosyal puan elde edip, işçiler aracılığı ile bu iki araziden yüksek paralar kazanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar