Diggy's Adventure: Madencilik ve Labirentten Kaçış

15 Eylül 2019 0 Yorum 1 dakika, 21 saniye

Oldukça eğlenceli Diggy's Adventure macerasını henüz denemediyseniz mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz.Gizemli çukurlarda terk edilmiş şeylerin peşine düşen Diggy ve çılgın profesör Mısır'ın antik gizemini ortaya çıkarmaya çalışıyor. Birbirinden eğlenceli onlarca dünyanın bulunduğu oyunda her bölüm işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Madenci kasketini takıp kendimizi maceraya bırakıyor ve blokları kıra kıra asıl gitmemiz gereken yere doğru ilerliyoruz. Her blok kırımında bir miktar enerjimiz boşa gitse de bölüm sonunda bulduklarımız her şeye değiyor.

Çukurun hemen üzerine kurduğumuz ocakta bize enerji verecek yemekler pişirebiliyoruz. Yine bu yemekleri yapmak için gerekli malzemeleri madenden çıkarıyoruz. Profesör, olaylarda bizim en büyük yardımcımız fakat elini hiç taşın altına koymuyor ve her işi bizden bekliyor. Kırık asma köprülerin, gizemli desenlerin ve sevimsiz bir takım hayvanların arasında bazen birisini kurtarmak, bazense antik bir mısır mezarına ulaşmak için enerji harcıyoruz.

Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip. Çocuklarınızın zihin gelişimine katkı sağlayacak ve problem çözümü odaklı mobil oyundur. Grafikleri iyi derecede ve hikayesi gerçekten büyüleyicidir.

Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 77 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 9.0 veya üst sürümünü gerektirir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Oyun Haberleri kategorisinden Yazılar