New World Silk Toplama Rotası

23 Şubat 2023 0 Yorum 1 dakika

Bu rota oyundaki en kârlı rotalardan bir tanesidir. Tam olarak tamamladıktan sonra başlangıç noktasına dönmek için ışınlanma noktasına kadar ilerlemektedir. Aşağıdaki resimlere tıklayarak büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz.

Mourninglade Silk toplama rotası 1. Resim

Mourninglade merkezinden çıktıktan sonra kırmızı ok işaretleri ile aynı yönde ilerleyerek ilk olarak Menkar bölgesine yakın olan silkleri topluyoruz. Ardından hemen karşısında ve timsahlar ile domuzlar tarafından korunan silkleri topluyoruz. Daha sonra Karaka bölgesinin yakınındakileri almak için aşağı atlıyoruz ve o bölgedeki silkleri topluyoruz.

Ardından Marsic isimli ortadaki büyük kalenin etrafındaki silkleri toplayarak Subra bölgesinin yakınındaki silkleri almak için ilerliyoruz. Daha sonra yol kenarını toplayıp rotanın ilk aşamasını tamamlıyoruz.

Mourninglade Silk rotası 2.Resim

Yol boyu ilerlemeye devam ediyoruz ve Restless Shore bölgesinde yer alan "Shrine of Sisyphos" ışınlanma noktasına doğru silkleri kırmızı ok işaretleri şeklinde takip edip toplayarak ilerliyoruz. Işınlanma noktasına ulaştığımızda oradan tekrar Mourninglade merkeze ışınlanarak rotayı tekrar ediyoruz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar