Stranded Deep Avcılık Eşyaları

10 Ocak 2021 0 Yorum 3 dakika, 55 saniye

Standed Deep gibi hayatta kalma oyunlarında avcılık oyun için önemli bir faktördür avcılık sayesinde beslenme gibi kaynaklarınızı arttırmak da fayda sağlamaktadır.

Et İçin Yardımcı olacak Eşyaları:

  • Kuş kapanı ile avcılık.
  • Balık tuzağı ile avcılık.

Stranded Deed Kuş Kapanı İle Avcılık:

Kuş kapanı oyunda sınırsız et demek fakat bunun zaman aralıkları olmaktadır. Eforsuz et elde yöntemlerinden birisidir. Kuş kapanın martı konuyor ve bu martıyı taş yardımıyla öldürüyor kapan ve kuş kapanı direğinde asılı bir şekilde sallanıyor martı. Her kuş kapanı sadece bir tane martı hasat etmenize izin vermektedir. Yeniden martı yakalamak için ara sıra kuş kapanlarını kontrol edin yakalanan martıları kapandan almak için yönünüzü kapandaki martıya doğrultun ve klavyenizden ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun çantanıza eklenmiş olacak. Birden fazla kuş kapanı kurabilirsiniz. Kapanları farklı adanın farklı yerlerine de kurabilirsiniz. Adada aynı yere bitişik şekilde hizalı olarak da kurabilirsiniz değişen hiçbir şey yoktur. Daha az efor sarf etmek istiyorsanız bitişik olarak kuş kapanlarını kurmak sizin için en ideal olanı olacaktır. Bir kere kurulduktan sonra bir daha taşınamaz. Kaldırmak için balta ile kırmanız gerekir.

                                                   

Stranded Deed Kuş Kapanı İçin Ana Şablon:

  • Üç adet odun.
  • Üç adet halat.
  • Bir adet taş.

Palmiye ağacını parçalayın ve kütük elde edin daha sonra her bit kütükten dört tane odun çıkmaktadır. Bunlardan üç tanesini çantanıza ekleyin.

Palmiye fidanları aramak ve beklemek bazen sıkıcı olabilmektedir. Bunun yerine en etkili çözüm en az üç tane tarım arazisi oluşturmak ve bunlara yuka bitkisi ekmek her iki güne bir hasat alırsınız. Buda size fazladan lifli yapraklar anlamına gelmektedir. On iki tane lifli yapraklar ile üç adet halat elde edin.

Bir kazma yardımıyla kayaları parçalayın ve taş elde edin. Elde edilen taşlardan bir tanesini çantanıza alın.

Tüm malzemeleri çantanıza alın daha sonra klavyenizden ‘E’ tuşuna basın üretim menüsünü açın soldan ikinci sırada yer alan avcılık simgesine tıklayın daha sonra ilk sırada yer alan kuş kapanına tıklayın ve Mouse sol tuşu ile adada istediğiniz bir yere yerleştirin.

 

Stranded Deed Balık Tuzağı İle Avcılık:

Balık tuzağı size hiçbir efor harcamadan ve köpek balığı veya zehirli okyanus hayvanlarına yakalanmadan balık stokları kurmanıza yardımcı olacaktır. Balık tuzağını yapın büyük yarıçapa sahip olan çember okyanusa bakacak şekilde ve tuzak tamamıyla su içinde kalacak şekilde yerleştirin. İlk seferde içe basık bir halde olacak istediğiniz zemine yerleştirin daha sonra ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun tuzak kurulmuş olacak. Tuzak çalışma mantığı küçük balıklar büyük çemberden içeri giriyor ve bir daha çıkamıyor. Bu zamanla içinde balık birikiyor sizde gidip tuzağa yönelin ve ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun ardından yakalanan balıklar tuzaktan çantanıza eklenmiş olacak. Tuzak bir kere yapılır. İstediğin yere kurun. Kurulan yer hoşunuza gitmezse Mouse sağ tuş uzun basılı tutarak sürükleyin ve tuzak konumunun yerini değiştirebilirsiniz.

 

Stranded Deed Balık Tuzağı İçin Ana Şablon:

  • İki adet halat.
  • İki adet taş.
  • İki adet odun.

 

Sekiz adet lifli yapraklar toplayın üretim menüsünde halatı seçin ve iki adet halat yapın ardından çantanıza ekleyin.

İki adet taş toplayın veya kayalardan kazma yardımıyla çıkarın.

İki adet odun toplayın ya da palmiye ağaçlarını balta veya bıçak yardımıyla palmiyeleri kesin kütükleri parçalayın.

Tüm malzemeleri çantanıza ekleyin daha sonra klavyenizden ‘E’ tuşuna basın ve üretim menüsünden avcılık simgesine tıklayın ardından ikinci sırada yer alan balık tuzağına tıklayın yerleştireceğiniz yere Mouse sol tuş ile tıklayın ve kurulumu yapın. Balık tuzağı kapalıyken su veya karada konumlandırılabilir. Fakat balık tuzağı sadece suda açılabilir karada açamazsın oyun buna izin vermez. Balık tuzağını açmak ya da kapatmak için ilk önce içindeki yakalanmış balıkları toplayın daha sonra ‘E’ tuşuna uzun basılı tutun.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar