Stranded Deep Aloe Vera Merhemi Nasıl yapılır?

11 Ocak 2021 0 Yorum 1 dakika, 39 saniye

Stranded Deep de adayı toplarken aslında bir yanda zamana karşı yarışıyorsunuz sebebi ise güneş sizi terletiyor ve terlemeye uzun süre maruz kaldığınızda ise su kaybı ile karşılıyorsunuz. Bu durumu ortadan kaldırmak için adalarda yeşil bol yapraklı bitkiler oluyor mutlaka her adada bir tane denk gelirsiniz. Bunu kopardıktan sonra tekrar o yeşil bol yapraklı bitkide yetişmez ondan dolayı bir tarım arazisi kurup ekmeniz ve daha sonraki hasatlarda elde ettiğiniz aloe veraları kullanmanızda fayda var. Aloe vera merhemi bir nevi güneş kremi etkisi görür ve sizi terleme durumu yaşamanızın önüne geçer tek seferliktir. Bir kere tüketince eşya kaybolur. Aloe vera merhemi sizi tek bir gün korur sadece yani saat olarak yazarsam oyun saatine göre 06:00-16:00 arası korumaktadır. Bu şekilde okyanusa girip serinlemekle uğraşıp zaman kaybı yaşamaktan kurtulmuş oluyorsunuz.

Stranded Deep Aloe Vera Merhemi Ana Şablon:

  • Bir adet Hindistan cevizi matara.
  • Bir adet aloe vera bitkisi.

Bir tane palmiye ağacına çıkın(ağaca çıkmak için klavyeden ‘space’ basın ‘w’ tuşu ile tepeye çıkın ‘s’ tuşu ile inin) ardından bir tane Hindistan cevizi alın. Daha sonra dört tane lifli yaprak ile bir tane halat yapın. Tüketim maddeleri menüsünden Hindistan cevizi matara yapın.

Hasat edilen ya da adalardan toplana aloe vera bitkisini çantanıza ekleyin.

Tüm malzemeleri çantanıza ekledikten sonra klavyenizden ’E’ tuşuna basın ardından ‘Q’ tuşuna basın tüketim maddeleri menüsünden ikinci sırada yer alan aloe vera merhemini seçin ve üretin. Üretim ardından çantanıza eklenmiş olacak.

 

Aloe Vera Merhemi Kullanımı:

Yapılan merhemi çantanıza elinize alın ardından Mouse sol tuşuna tıklayarak için artık güneşin sıcağından bir günlüğüne korunmuş oluyorsunuz.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar