Igor Bartali’nin Macera Günlüğü 7.Kitap Nasıl Yapılır?

14 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 17 saniye

Igor Bartali'nin Macera Günlüğü 7. kitabı, 4 sayfadan oluşmaktadır. Sayfaları tamamladığınızda ailedeki bütün karakterlerinize 6 HP, 10 Nefes, 5 LT ağırlık eklenir.

1.Sayfa: Bitki Köyü'nde Bitki Demliği Kullan

Bitki köyü olarak bilinen yer, Calpheon'da bulunan Florin'dir. Buradaki bitki demliği ile etkileşime geçerek mini oyunda başarılı olmanız sayfa görevini tamamlamanızı sağlayacaktır.

Bitki Demliği, 5 kere doğru zamanda zıplayarak tamamlanır. Görevin ödülü ise ailedeki bütün karakterlerinize +3 HP ekler.

2.Sayfa: Sonsuzluk Bitkisi Kaz

Sonsuzluk Bitkisi için malzeme satıcısından herhangi bir kalitede çapa alarak yabani bitki toplamanız gerekmektedir. Sonsuzluk bitkisi elde ettiğinizde sayfa görevi tamamlanacaktır.

Görev tamamlandığında ailedeki her bir karakterinize +10 nefes eklenir.

3.Sayfa: Yolunu kaybeden koyunu taşıyarak İslin Bartali'yi Bul

Lynch Çiftliği harabeleri veya Kuzey Serendia Ovası etrafında kayıp kuzuyu bulabilirsiniz. Bulduktan sonra onu sırtınıza alıp Velia Han'ında bulunan Islin Bartali'ye götürüp sayfa görevini tamamlayabilirsiniz.

Bu görevi tamamladığınızda ailedeki bütün karakterlerinize +3 HP eklenir.

Igor Bartali'nin hemen yanındaki kapıdan Velia Hanı'na girebilir ve Islin Bartali'yi burada bulabilirsiniz.

4.Sayfa: Islin Bartali'ye PRI: Serap'ın Kolyesi Hediye Et

PRI derecede Serap'ın Kolyesi'ni merkez pazardan alarak veya kendiniz yükselterek elde ettikten sonra bu eşyayı Islin Bartali'ye verin sayfa görevini tamamlayın.

Görevin ödülü ailedeki bütün karakterlerinize +5 LT ek ağırlık eklenir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar