Igor Bartali’nin Macera Günlüğü 3.Kitap Nasıl Yapılır?

08 Ağustos 2023 0 Yorum 2 dakika, 8 saniye

Igor Bartali'nin Macera Günlüğü 3. kitabı 5 sayfadan oluşmaktadır. Kitabın sayfalarını tamamlayarak 6 HP, 5 Nefes, 1 DP ve 2 LT ağırlık elde edebilirsiniz. Hangi karakter ile yaptığınızın bir önemi yoktur. Ödüller bütün aileye uygulanır ve kalıcıdır.

1.Sayfa: Ölüm Ormanı'ndaki Uğursuz Kuşlardan Kurtul

Cadı Tapınağı'nın girişindeki kargalardan bir tane öldürmeniz sayfa görevini tamamlamak için yeterlidir. Bu sayfayı tamamladığınızda ailenizdeki bütün karakterlere +3 HP özelliği ödül olarak eklenecektir.

Cadı Tapınağı girişinde kargaları bolca bulabilirsiniz.

2.Sayfa: Cadının Lanetlediği Binayı Araştır

Cadı tapınağının hemen altında bulunan Cadı Mabedi isimli bağlantı noktası sorumlusu ile konuşarak bu sayfayı tamamlayabilirsiniz.

Bu sayfayı tamamladığınızda ailenizdeki bütün karakterlere +5 nefes özelliği ödül olarak eklenecektir.

3.Sayfa: Çağırma parşömeni kullanarak Cadı'yı yen

Calpheon Ana görevlerini bir defa tamamladıysanız haftalık cadı parşömenini kara ruh ile konuşarak alabilirsiniz.

Bunun için Kara Ruhu çağırın, Görev bölümüne tıklayın açılan kısımda Tekrar görevlerini seçip Cadı Marie ile Yüzleşmek (Haftalık) görevini alarak korkunç cadı çağırma parşömenini alabilirsiniz.

Envanterinizde bu parçömene tıklayarak sizi yönlendirdiği yerde Cadıyı keserek sayfayı tamamlayabilirsiniz. Bu sayfayı tamamladığınızda ailenizdeki bütün karakterlere +1 DP özelliği ödül olarak eklenecektir.

Eğer Calpheon ana görev serisini tamamlamadıysanız parşömeni 1000 vefa karşılığında mağazadan satın alabilirsiniz.

4.Sayfa: Cadı'nın Becker'e bıraktığı küpeyi göster

Bu sayfayı tamamlamak için Cadının Küpesi isimli eşyaya ihtiyacınız vardır. Fiyatı uygun olduğu için Merkez Pazar'dan satın alabilirsiniz. Eğer satışı yoksa o halde Cadı Tapınağında 500 mob keserek elde edebilirsiniz.

Küpeyi Cadı Tapınağı bölgesinin girişindeki kulübelerin olduğu yerde bulunan Karga Tüccarlar Birliği üyesi Becker'e konuşma yoluyla gösterdikten sonra sayfa görevi tamamlanacaktır. Bu sayfayı tamamladığınızda ailenizdeki bütün karakterlere +3HP özelliği ödül olarak eklenecektir.

5.Sayfa: Aynı Zamanda Köylüleri Bul

Cadı tapınağında olan herhangi bir mobdan farketmeksizin 20 tane öldürmeniz gerekiyor. 20 mob kestikten sonra sayfa tamamlanacaktır. Bu sayfayı tamamladığınızda ailenizdeki bütün karakterlere +2 LT ağırlık özelliği ödül olarak eklenecektir.

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Rehber kategorisinden Yazılar