7 Days to Die Kimya İstasyonu Nasıl Yapılır?

09 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 19 saniye

Kimya insan hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle bir hayatta kalma oyununda da benzer seviyede değerlidir. Antibiyotik üretimi, ilk yardım kiti gibi oyuncunun sağlık değerinin standartlarını koruyacak nadir eşyalar üretilebilir. Bunun yanında kozmetik alanda boya çeşitlerinin üretimi, ekipmanların devamlılığını sağlayacan yakıt üretimi yine kimya istasyonu ile gerçekleştirilir.

7 Days To Die'de kimya istasyonu yapmak istiyorsanız ilk olarak Çalışma İstasyonları becerisini 50. seviyeye kadar yükseltmelisiniz.

Kimya İstasyonu için Gerekli Malzemeler

Kimya istasyonu üretebilmek için bir takım malzemelere ihtiyacınız var. Bu malzemeler 1 adet Kap, 100 adet Dövme Demir, 3 adet Tencere, 30 Adet Kısa demir boru ve 5 adet Asit Şişesi'dir. Bütün malzemelere sahip olduğunuzda kimya istasyonunu Çalışma Tezgahında üretebilirsiniz. Üretim zamanı 17 dakika 19 saniyedir. Peki malzemeleri nasıl elde edebiliriz gelin bunlardan bahsedelim.

Kap: Kap üretilemez, yağma yaparken elde edebilirsiniz. Ecza dolaplarında, garajlarda veya Pop-n-pills nakliye kutularında şans eseri bulabilir veya tüccarlardan satın alabilirsiniz.

Dövme Demir: Demirci ocağı ile üretilebilir. Demirci ocağında kil ve demir işlenerek elde edilir.

Tencere: Demirci ocağı ile üretebilirsiniz. Demir ve kil gereklidir. 1 adet üretim için gerekli malzemeler ise 31 adet demir, 6 adet kildir.

Kısa Demir Boru: Demirci ocağı ile üretilebilir demir ve kil gereklidir. Ayrıca arabaları hurdaya çıkararak sahip olabilirsiniz.

Asit Şişesi: Üretilemeyen bir kaynaktır. Okullarda kimya setlerini karıştırırken veya hurdaya çıkarma seviyeniz yüksekse arabaları hurdaya çıkarırken şans eseri asit şişesi elde edebilirsiniz.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Item kategorisinden Yazılar