7 Days to Die Çalışma Tezgahı Nasıl Yapılır?

07 Ağustos 2023 0 Yorum 1 dakika, 3 saniye

Güzel bir base oluşturmak için beton, çelik ve demir ağırlıklı malzemeler ve tuzaklar üretmeniz gerekir. Bunun içinse Çalışma tezgahına ihtiyacınız vardır. Bu tezgah sayesinde birçok eşyayı üretme imkanınız olacak.

Çalışma tezgahı yapabilmek için Çalışma İstasyonları becerisini 10. seviyeye kadar geliştirmelisiniz. Bknz: Çalışma İstasyonları Becerisi Nasıl Geliştirilir?

Çalışma Tezgahı için gerekli malzemeler

Aşağıda yer alan malzemeleri etraftaki binalar yağmalayarak veya üreterek elde edebilirsiniz. Dövme demir için demirci ocağına ihtiyacınız var. Bant yapıştırıcı ve kumaş ile üretilen bir malzemedir. Mekanik parçalar, terkedilmiş araçları mandal, darbeli matkap veya İngiliz anahtarı aracılığı ile hurdaya çıkararak elde edilebilir.

Çivi çalışma tezgahında üretilebildiği için tezgaha sahip olmadığınızı varsayarak bu eşyayı tüccarlardan veya etraftaki ev ve iş yerlerini yağmalayarak elde edebilirsiniz. Herhangi bir ağacı kestiğinizde odun elde edeceksiniz.

  • 25 adet Dövme Demir
  • 20 adet Mekanik Parçalar
  • 5 adet Bant
  • 100 adet Çivi
  • 100 adet Tahta

Bu içerik 7 Days to Die Alpha 21(b324) sürümünde hazırlanmıştır. Geçmiş veya gelecek sürümlerde farklılıklar görülebilir.

7 Days to Die

Yazar Hakkında

ToS@

Oyunlar insanları mutlu etmek için var oldu, saç baş yoldurmak için değil, endişe etmeyin oyun hileleri kullanın :)

Sitemizde yer alan oyun görselleri, oyunu üreten firmaya aittir. Görseller, tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yazıya eklenmiştir. Hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçiniz.

Craft kategorisinden Yazılar